| Laurentsiuu a întrebat:

am si eu o intrebare mai delicata si va rog sa raspundeti serios. Acum 4 zile am facut sex protejat cu prietena mea si am ejaculat. Am scos prezervativul, dar nu m-am spalat pe maini si am pus altul, dar din pacate mi-am pierdut erectia, si am incercat sa penetrez asa. Am atins foarte putin penisul si dupa prezervativul iar putin inelul ca sa il pun. Mentionez ca a 2-a penetrare nu am putut-o face din cauza pierderii erectiei, am penetrat si a iesit penisul. Este vreo posibilitate ca prietena mea sa ramana insarcinata? Dau funda, va rog sa raspundeti serios. Multumesc.

6 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Stai linistit!
Nu va ramane insarcinata!
O zi buna

| stark47 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca si cu prezervativ poti lasa pe cineva.riscuri sunt mereu, ideea e cat de multe iti asumi.prezervativele si alte metode reduc din risc, insa, in afara de abstinenta, nici unul nu reduce cu 100% riscul.acum,sa spunem ca spermatozoizi au ajuns acolo unde trebuie, da? daca ea in urmatoarele doua zile nu e la ovulatie atunci esti safe. spermatozoizi sunt celule slabe care in mediu umed rezista doar 48 de ore, dupa care sunt morti=poti ejacula in ea si ea sa fie ok. exista o posibiletate ca tu sa ai un urmas, insa din faptele care le-ai zis destul de mica.pentru un somn mai linistit, ia un test de sarcina peste vreo 10 zile.

| suntZeu a răspuns:

Nu,si data viitoare sa stii ca atunci cand ai ejaculat s-a terminat. Daca vrei sa dureze mai mult poti sa o rogi sa te ajuge sa ejaculezi inainte intr-un servetel si sa asteptati putin...

| nikname a răspuns:

Stai fara frica!

| Nicolette_Bibishor_1996 a răspuns:

De la o picatura nu se intampla nimic happy! Funda?