| xRiddlexOfxRevengex a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti daca cea mai frumoasa fata din scoala ar fi emo ati esi cu ea?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Da, mi se par calumea fetele emo!

8 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Ei da, ca sa vezi, cea mai frumoasa fata din scoala... As iesi cu ea daca ar fi si desteapta, daca ar sti sa poarte o conversatie, daca am fi compatibili... Astea ar conta.

| Virkno a răspuns:

Prietena mea e emo si eu sunt un tip normal(nu vreau sa ma laud dar e si frumoasa foc).Asa ca raspunsul este da.Ciudata coincidenta nu?laughing

| Virkno a răspuns:

E si din aceeasi clasa cu minelaughing

| helpu a răspuns:

Normal love struck

| Ezzio a răspuns:

Eu as esti.Nu conteaza frumusetea si sufletul...pe cine pacalesclaughing)e Romania! Orice fata e frumoasa in felul ei! Deci da as iesi:d.Pace

| Assassin_3792 a răspuns:

Eu nu. Poate ma taie cu lama.

| alphastreet a răspuns:

Bai atata timp cat iti place de fata si ei de tine nu conteaza restul ca e manelista ca e rockaritza ca e emo ...asta e cea mai mare prostie sa nu fi cu cineva de care iti place pentru ca e altfel decat tine nu putem fi toti la fel