| Raymond218 a întrebat:

Buna,
Am si eu o intrebare pentru fete, de curand am avut niste dureri de cap, am fost la doctor si mi-a spus ca am o mica miopie, bineinteles la inceput nu suportam idee ca o sa port ochelari de vedere.

Pe voi deranjeaza baietii care poarta ochelari de vedere?

Multumesc,

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Nu ma deranjeaza absolut deloc, singura conditie este sa-i stea totusi bine. Si alegerea ramei denota ca da importanta esteticii, si ca atare la cum arata el. Incearca sa nu ai complexe din cauza acestui fapt, chiar nu e cazul.

| Zenit313 a răspuns:

S-au invetat lentilele de contact happy

| val18 a răspuns:

Nu chiar deloc! asa ca stai fara grija :*

| pisicutzzza a răspuns:

Pe mine una nu.dar sa.i stea si bine, daca nu.ti sta bine, fa.ti altaa freza nu stiu

| DianaIonita a răspuns:

Nu, plus ca, conteaza si caracterul nu doar aspectul, iar ochelarilor le poti pune orice rame...si sunt sigura ca iti va sta bine

| catelus_2850 a răspuns:

Nu deranjeza ochelarii, doar sa iti stea cat de cat bine cu ei. sunt ceva mai ieftine lentilele de contact, de ce nu incerci?