| Lidia17 a întrebat:

big grin

Vin si eu cu o intrebare pentru fete si baietii. Va deranjeaza daca iubitul/iubita poarta ochelari de vedere? straight face

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deloc,dimpotriva chiar ma atrage aspectul usor intelectual pe care il au!
Pentru ca, in spatele ochelarilor, e o privire care ia foc cand ma vede numai pe mine...cum sa nu-mi placa?!?happy

| wildthing a răspuns:

Nu...deloc

| VadTot a răspuns:

Majoritatea iubitelor mele au purtat ochelari Iar cea din prezent, ghici? poarta ochelari! Asa ca pentru mine acest lucru nu este un defect catusi de mare sau mic! Asa ca daca tu cumva esti purtatoare de ochelari nu ar trebui sa te intristezi absolut deloc! ok?

| Doctoru_7315 a răspuns:

Nu, deloc. Si eu port asa ca nu mi se pare ceva iesit din comun.

| MasterYoda a răspuns:

Poate ca pe planeta de pe care ai venit, ochelarii de vedere sunt semn ca persoana respectiva practica magia neagra, de ai pus asa intrebare!

| RonyJey a răspuns:

Fiecare este special prin felul lui de a fi. Poate ca nu ti-ar mai placea de persoana respectiva daca nu ar purta ochelari. Nu infatisarea il face pe om.

| raduraduu a răspuns:

Mie fetele mi se par super simpatice cu ochelari de vederelaughing. nu stiu dc. Dar sa nu fie tocilare dinalea :B.