| KristiNNNa a întrebat:

O intrebare numai pentru. fete: Va deranjeaza daca iubitul voastra poarta ochelari? big grin

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Ce contează dacă poartă ochelari? Contează dacă te înțelegi bine cu el în continuare.

| cherrybomb a răspuns:

De ce sa ma deranjeze? Atat timp cat si eu port ( ps nu ies cu ei pe afara. dar daca iubitul meu ar purta as iesi cu ei.) nu este o rusine sa porti ochelari. Mama imi spune mereu prin ochelari vezi lucrurile diferite : mai clare, mai colorate, asa daca nu ii porti vezi in ceata.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Chiar deloc.
Iubeste-l asa cum e el sister:*!

| Clauvdgg a răspuns:

Pai daca mie imi place cum ii sta.nu!

| scuipanela a răspuns:

Depinde de ce ochelari... daca sunt ochelari dinaceia de tocilar da, daca sunt de aia bengosi nu. Fundita plsss :*

| Bruneta21dulce a răspuns:

Nu.daca e dragut chiar deloc

| AxelBv a răspuns:

Daca le deranjeaza, sunt proaste si nu merita sa-ti pese.

| xDanyDany a răspuns:

Nu chiar deloc. Daca pe anumite fete le deranjeza ca iubitii lor poarta ochelari inseamna cu nu il iubesc cu adevarat.