| stefy_2212 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fetele de 16-17 ani care si-au inceput viata sexuala. ati regretat ca ati incepu-to la 16 ani sau 15?

8 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Am inceput-o pe la 17 si ce sa zic. nu-mi pare rau deoarece sint cu un baiat minunat. insa nu ar fi stricatd eloc sa mai astept veo jum -un an!

| Alina_9354 a răspuns:

Mie mi-ar fi parut rau daca as fi inceput de pe la 16-17 ani, o copilarie am care dureaza putin si pe aia o pacatuiesclaughing Am timp destul de la 19-20 incolo...

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu am regretat, dar mi-as fi dorit sa se intample in alte circumstante... daca esti genul de persoana romantica, pregateste ceva frumos pentru prima oara, ca altfel vei avea o oarecare dezamagire.

| danutsik a răspuns:

De ce sa regreti daca ai facut. o cu o persoana pe care o iubesti sau ai iubit. owinking?

| T30D0RA a răspuns:

Am inceput-o la 15 ani si acum am 18 ani. Nu regret, deoarece am facut-o cu baiatul cu care inca sunt si acum. :X

| blacksnow a răspuns:

Nam regretat e o cale de a te simti bine. nu regreti nimic doar cand o faci pentru prima data regreti ca ai vrut sa o faci dar dupa e doar placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost cu persoana iubita, cu care inca sunt. Deci nu am regretat.deloc. Poate doar cadrum, mi-as fi dorit ceva mai romatic pentru prima oara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Chiar as fi regretat sa o incep la 15-16 anisad. Aveam o copilarie care trebuia reita acum am 18 ani sunt majora am toata viata inainte si nimeni si nimic nu ma impiedica sa fac cateva nebunii...