| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fetele care si-au inceput viata sexuala! voi va spalati si in vagin?happy

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu trebuie sa fi fata ca sa stii ca raspunusl este nu...

| catthshshshs a răspuns:

Nu! Inauntru nu trebuie sa te speli. Exista o flora normala care nu trebuie stricata. Deci nu! Vaginul se curata singur.

| butterfly27 a răspuns:

Buna eu am irigator vaginal, si o data la luna ma spal! te pup

| inteligenta a răspuns:

Nuuu eu nu ma spal in vagin

| Myst3ry a răspuns:

Si in stomac ne spalam...

| вяυηєтнα a răspuns:

Ce intrebarelaughing)

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Se numesc "spalaturi vaginale"... Nu sunt indicate. Schimba PHul din interior.
Este o intrebare care m-ar duce cu gandul ca ai vrea sa faci sex oral si iti este scarba.

| OKay a răspuns (pentru AmericanStaffordshireTerrier):

Ce'i ala HP?

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns (pentru OKay):

HP - Hewlett Packard