| DE3a94 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:preferati fetele virgine sau cele"experimentate"
Intrebare pentru fete:mai esti virgina? daca nu la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuia sa pui o limita de varsta!

Logic ca cele pana in 15-17 ani (depinde de standardele fiecaruia) ar trebui sa fie virgine!

Si crede-ma, cele experimentate sunt cele cautate, dar asta nu inseamna ca o fata virgina (la inceput) nu va fi una experimentata!
Deci: virgina >>> experimentata (din virgina se ajunge la experimentata in 99, 99% din cazuri).
Cand zici ca alea experimentate sunt parasute, de fapt, e ca si cand te-ai face pe tine parasuta!

Sa fi experimantata nu inseamna sa fi avut 100 de barbati la rand, ci sa stii sa te daruieti celui caruia ii spui ''te iubesc''!

| TitiDrLove a răspuns:

Eu sincer apreciez o fata virgina mai mult.
din moment ce sunt virgine si de 18 ani mie mi se pare ceva foarte oke, asta nu inseamna ca sunt niste inapoiate, ci doar sunt cuminti big grin

| Ririru a răspuns:

Am 15 ani jumate, relatie de un an si ceva, si da, sunt virgina.happy

| Debb a răspuns:

Sunt virgina si consider ca sunt "proaspata/noua/curata" si nu folosita. Unii baieti au o parere foarte proasta despre pustoaicele obsedate care isi impart ADN-ul cu toata lumea. Desi unii prefera si fetele experimentate insa nu vad si partea proasta. Orice fata stie sa satisfaca partenerul cu armele ei fie experimentata sau nu. Si daca esti virgina nu inseamna ca esti o molaie pentru ca poti excita un baiat fara sa te culci cu el. Si tine minte... Prima dragoste nu se uita niciodata!

| misterioaѕa a răspuns:

Sunt virgina.si ma mandresc cu asta.deoarece toti au o parere buna despre mine.desi sunt virgina.am avut prieten si nu m-am culcat cu el...fiind prea mica, asa consider... dar stiu cand un baiat ma place.si ce intentii are.stiu sa-l imbratisez si am tupeu sa-i spun in fata ce simt.

| pwp a răspuns:

Am 14 ani si sunt virgina big grin

cred ca aietii aprecieaza o fata virgina, stiind ca nu e ultima tarfa si ca nu are vreo boala!

bye-bye

| DE3a94 explică:

Intentia mea a fost sa aflu daca mai sunt fete care mai sunt virgine pentru ca in jurul meu tot mai multe fete isi pierd virginitatea. Mno imi cer scuze daca am fost indiscreta dar nimeni nu e obligat sa raspunda la aceasta intrebare daca nu vreawinking.

| DE3a94 explică:

Georgi002 nu esti ciudata si eu sunt de aceeasi parere. O prietena de-a mea si-a pierdut virginitatea pe la 12-13 ani adica in clasa a6a parca, cu un baiat cu care nici macar nu era combinata, era si beata si drogata ma rog asta e o alta poveste/...

| frisca a răspuns:

De la 14 ani, ma rooog de la 13 ani si 11 lunibig grin

| georgi002 a răspuns:

Da sunt virgina.Sincer fetele din ziua de azi isi incep viata sexuala la 12 13 ani. Poate sunt mai ciudata dar mi se pare o tampenieeebig grin

| orailibrail a răspuns:

M-am casatorit olcu o fata virgina.
Nu concep sa ma fi casatorit cu una care s-a culcat cu alti baieti inainte...

| ĐèÑñY a răspuns:

MI se pare o intrebare cam discreta big grin