| Cuppycake001 a întrebat:

am si eu o mica mare problemasad...La primul contact sexual nu mi-a curs deloc sangesad. si nici la urmatoarele. Este ceva in neregula cu mine?

Răspuns Câştigător
| EuOO a răspuns:

Sunt fete cărora nu le curge absolut nimic toată viaţa. Nu ai de ce să-ţi faci griji. Probabil ai himenul elastic...

6 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Nuuu ai nimic...sunt multe fete carora nu le curge sange

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu, deoarece himenul tau e elastic deci poate sa se rupa in timp...
P.S.:si la mine a fost asa

| andra_5121 a răspuns:

Da.inca nu te ai dezvirginat mai baiete, fa ti laba pana ti da sangele, fundita?batting eyelashes

| Miii a răspuns:

E fata maa laughing)

| cryss_7938 a răspuns:

Poate nu tea dezvirginat ala bine

| Cuppycake001 explică:

Sunt fata straight face