| 258D a întrebat:

am si eu o mica "problema". sa incep, trebuia sa ma vad cu prietenul meu iar eu i-am spus in gluma "hai ca vin eu la tine"si el a zis "vino". erau glume, la cateva zile m-a intrebat daca ma duc, si am acceptat. am ajuns, am intrat in dormitor la el, m-am asezat pe marginea patului, s-a pus si el tot asa, am vorbit vreo 2 min, dar nici unu parca nu indrazneam sa facem ceva. apoi eu am intins mainile spre el, el m-a apucat si m-a tras in pat.am inceput sa ne sarutam, tot patu era al nostru. ma saruta pe gat, pe gura, ar fi dorit si pe sani, dar eu nu i-am dat voie. dar in timp ce ma saruta era peste mine, insa isi controla greutatea, ca altfel ma zdrobea. isi sprijinea greutatea in coate ori in genuchi, dar in tot acest timp, nici manutele nu prea si le tinea pe acasa, ma mangaia pe picioare, fund, dadea si pe la sani, dar eu ii dadeam mainile la o parte, desi ma mangaia la un moment a inceput sa si stranga, iar pe gat ii simteam respiratia asa o pofta, dorinta nu stiu cum sa explic. apoi trebuia sa plec, am mai stat putin in pat, m-am dat spre el sa-l sarut, el m-a tras aproape de corpu lui, si m-a pus in asa fel incat sa-i simt...ma cam speriasem putin, nu stiam cum sa reactionez.am ramas asa putin, apoi am zis "acum chiar plec"m-am intors sa-l sarut, iar el mi-a zis "vino"si foarte usor m-a tars peste el, m-am lasat si eu cu toata greutatea, si imi spunea "te pap"apoi ma strangea de mijloc si imi spunea "nu te mai las sa pleci"mi-a asezat bluzita, si mi-a dat drumu. am plecat. ce ziceti de comportamentul lui? ce era in mintea lui? vroia doar sex de facea asa? credeti ca simte ceva pentru mine? nu am facut sex pana acum, nici nu mi-a propus.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da vroia sa o faca cu tine. Numai ca asa vine vorba cand faci sex nu se zice ci vine de la sine si uite ca el asa a procedat dar tu te-ai speriat de el.

| Loola_4761 a răspuns:

Ei bunica cu bunicu, de unde atata sex... voia sa te aiba aproape, asa fac baietii happy pup :X :*

| anonim0015 a răspuns:

Omul vroia sa faca dragoste cu tine iar tu te-ai speriat si ai fugit, poate l'ai speriat si pe el sau poate e baiat de treaba si ti-a dat drumul el comsiderand ca nu esti pregatita. Eu nu cred ca vroia doar sex din moment era tandru cu tine, vroia sa te convinga nu sa-ti impuna sa fii cu el. Deci a fost la latitudinea ta daca sa o faci sau nu. Ai ales ce ai vrut. Sper ca te-am ajutat! kiss

| cLaudioasa a răspuns:

Se simte atras de tine baiatu :X si eu am trecut prin asta tongue si stiu cum e.depinde si de cand sunteti impreuna. daca sunteti de mult timp inseamna ca vrea mai mult de la tine tongue

| Alexa98_5271 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Vazi ce isi doreste! probabil ca a fost doar o nebunie in capul lui!