| anamariapopalescu a întrebat:

Buna,am si eu o nelamurire si as vrea sa ma ajutati, pe data de 17 am facut-o cu prietenul meu pentru prima data, eram in perioada fertila dar sexul a fost protejat acesta nici nu a ejaculat in prezervativ, ieri pe data de 19 am facut-o iar exact la fel credeti ca pot ramane insarcinata? Ajutati-ma sunt foarte stresata.

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

In nici un caz. Ai avut "barajul" prezervativului + faptul ca el nu a ejaculat, in calea zburdalnicului spermatozoid.

Deci inca o data, nici o sansa.

Felicitari pentru folosirea prezervativului. Si iubire multa.

| anamariapopalescu explică (pentru helpforyou):

Multumesc din suflet!????????????????

| helpforyou a răspuns (pentru anamariapopalescu):

Cu mare drag. Pupacesc.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat prezervativul a fost folosit corect nu ar trebui sa existe sanse

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida daca sexul este facut cu prezervativ, de la cap la coada!

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu.

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Nuuu... din moment ce a fost protejat, cum naiba sa ramai!?

| anamariapopalescu explică (pentru floareaalbastraa25):

Pai sunt speriata pentru ca eram in perioada fertila

| floareaalbastraa25 a răspuns (pentru anamariapopalescu):

N are treaba