| kokain a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema,cind ma vad cu prietenul meu tot timpul ma excit si foarte repede +la asta ne sarutam de stul de pasional si ma stringe strins linga el de parca ar vrea s'o facem, cum credeti e normal asa sau nu?happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Este foarte normal pentru un cuplu, e normal sa te excite, caci e prietenul tau si te atrage si din punct de vedere fizic cat si sentimental

4 răspunsuri:
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Dap e normal, daca faci sex regulat cu el o sa iti dispara starea aia

| elComandantee a răspuns:

Ce să fie normal? Că te exciţi? Da.

| TeenagexD a răspuns:

Păi, senzaţia de excitare e normală!
Ce vrea el, e... sex!
Dacă vei face sex regulat, îţi va disparea starea aceea.
FUNDĂ?

| alin1111111111111 a răspuns:

Vrea sa ti-o faca!