| paul_5950 a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema, ma excit prea repede cand sunt cu prietena si facem petting, sau chiar cand ne sarutam mai pasional si daca e peste mine si ma saruta asa pasional timp de 2-3 minute, daca nu ma opresc ma excit asa tare incat imi dau drumu(si suntem imbracati in tot acest timp). E ceva normal, cum scap de problema asta? Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator, puteti sa-mi lasati un pm cu idul de mess daca vreti sa vorbim pe mess pentru ca chiar am nevoie de ajutor. Va rog mult, as vrea cu orice pret sa scap de problema asta care nu-mi da pace in ultimul timpsad

5 răspunsuri:
| enmaai a răspuns:

Pai pune-ti un prezervativwinkingSi spune-i, ar fi bine sa stie, sau fa-owinking Daca consideeri ca ai varsta necesarahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la baie inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un baiat ca tine, care cred ca nu si-a inceput viata sexuala nu este nimic anormal. Esti foarte excitat si acesta e motivul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Ti-am lasat id-ul pe privat.
Vorbim pe mess.

| FilimonTamaraIoana13 a răspuns:

Nui nimic rau... sunt ff multi baieti kjre patzesk la fel...treb doar sa incerci sa te controlezi sau sa te masturbezi la baie inaitnte sa va vedeti mnoh rolling on the floor)