| AndreeaAnime a întrebat:

am si eu o problema. nu radeti. am un san mai mare ca celalalt, lasat .....si nu stiu ce sa fac.straight face si sanii mei sunt ciudati si am niste sfarcuri mari, dar sa sanul lasat e mult mai mare decat la celalalt

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fii fericită că in rest nu ai nimic, esti sănătoasă, nu ai vreun mare handicap vizibil, nu ai vreo boală care te omoară incet dar sigur, sau cum au uniii cancer care doctorii nu au ce să le facă, si le m ai dă de trăit intr e 6 luni si 2, 3 ani, dacă au norocul ăsta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine te place te place asa cum esti, si cu un sîn m ai mare sau lăsat, toti ave m defecte, nimeni nu este sănătos 100%, ce vîrstă ai?

| h3r a răspuns:

Auzi aici, specialist... specialistul la modificarea sânilor este cel care lucrează cu silicon. Și la tine nu vine vorba de asta.
Da, oarecum sânii diferă oleacă, însă nu foarte vizibil.
Tu îți faci doar complexe, pe care n-ar trebui să le bagi în seamă!
Cu timpul vei mai crește, te vei dezvolta și o n-o să mai ai probleme, dacă le putem zice așa.

| Xenya a răspuns:

Multi vad, putini observa.
Poti purta sutien cu pusap daca esti stanjenita in vreun fel.Retine un lucru...Cine te iubeste, te iubeste cu tot cu defecte!

| grab a răspuns (pentru Xenya):

Da, exact asa zice si tataia despre gainile de la tara. Va iubesc si cu defecte, si asa in ciorba aveti acelasi gust happy

| BlakeLively a răspuns:

Este normal sa ai un san mai mare si altul mai mic! Asa se intampla cu toate fetele, care mai apoi se maturizeaza, iar in timp sanul stang(cel mic) va fi egal cu sanul drept. Insa despre un san mai lasat decat celalalt nu am auzit, nici nu am vazut. Te sfatuiesc sa vorbesti mai intai cu mama ta, apoi este recomandata o consultatie la medicul de familie. El va decide daca ai nevoie de trimitere la un specialist. Sanatate multa iti doresc!

| Lily8 a răspuns:

Toata lumea are mici imperfectiuni.
Femeile au sanii diferiti chiar daca la unele nu se observa si par la fel.Nu ti mai face griji.

| MariaLOL a răspuns:

Probabil ca ti se pare...si eventual, ca sa nu observe nimeni, foloseste un sutien cu push-up. Succes!

| kata9kata a răspuns:

Hey ^_^
My pervers time: Pentru a te ajuta mai mult pune si o poza smug
Acum sa revin.
Acesta este un handicap din pacate dar il poti rezolva (metoda simpla) te duci la un doctor si faci o operatie estetica(chirurgie plastica)
(metoda a2-a) Exercitii fizice pentru marirea sanilor pentru a trece peste handicap...
Love and pace
Funda? :O

| h3r a răspuns (pentru kata9kata):

Doamne ferește, nu este un handicap.
Și nu mai cere fundă.

| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Inseamna ca esti mutant fara speranta! du-te prin boscheti sa traiesti ca un Bulbazar fata cu sfarcuri de himera du-te si ascunde.te pentru tot restul vetii ca daca vei sta la vedere vei fii batuta ca un animal (nu ca nu ai fii) mai bine du-te si marita-te cu Nea Mardare si face-ti un bulbazaur in Lipovat!

| sapacanebunu a răspuns:

Bai,bai du-te'n sapaliga mea..cum dracu sa ai un san mai mare ca celalalt.te crezi camila? si daca da, dromader? cum pusca mea ori vezi prost ori ai plastelina mucificata de un trol in ochi! si de aia crezi ca ai un san mai mare ca celalalt. Explicatia mea este: Erai matoala de bata cand te-ai uitat in oglinda acuma sincer ce creatura hilara isi priveste sanii? trebuie sa fii prea obsedat de tine..asta e explicatia.