| ingerell a întrebat:

Bunasad am si eu o problema... prietenul meu nu crede ca am fost virgina pana la el. nu ca nu mi-a curs sange ci ca nu ar fi dat de himen ...ma ajutati cu un sfat? unul bun.

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Cred ca nony are dreptate.Foarte multi baiesc, dupa ce dezvirgineaza o fata, gasesc motive sa o abandoneze. Daca te-a vrut doar pentru sex, e grav.Asa se intampla cand fetele nu deschid suficient de bine ochii cand vine vorba de primul act sexual din viata lor.
E posibil nici el sa nu cunoasca asa bine fizionomia unei femei, deci ar fi bine sa il trimiti sa se cultive in domeniul astawinking

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori e un magar, ori un incultwinking

nony
| nony a răspuns:

Aici nu ai nevoie de sfaturi, ai nevoie de cineva sa-ti deschida ochii ca te-a vrut doar pentru sex.Asta e scuza lui sa te paraseascá. Ce nu intelegeai?

| poesia a răspuns:

Patetic. Da-i liber, meriti ceva mai bun

| stetoscop a răspuns:

Cum adeca n a dat de himen laughing

L a cautat la piata de vechituri? sau la aprozar. Da l in purici! Vai si amar de troscotelul lui laughing Spune i ca are dreptate, ca n a dat de el, nici macar nu e dodat incat sa te dezvirgineze.

| ingerell explică:

Nu m-a parasit a trecut timpu si inca suntem impreuna. spune ca stie cum e atunci cand o fata e virgina...

| ingerell explică:

M'am gandit si eu la asta doar ca zice ca e una la nu stiu cat careia i s intample asta [de parca eu nu as putea fi una din elerolling eyes] mie imi spune ca ma crede dar atata tp cat inca imi spune sa merg la gine sa vad c s-a intamplat, e clar ca nu crede si ma doare... dar asta este pana la urma noi suferim in toatelaughing)

| bobo_2128 a răspuns:

Da-i papucii

| o fata a răspuns:

Nu te stresa tare si au tot aceiasi problema am ca si tine eu am ajuns la concluzia ca nu am avut himen sau probabil s-a rupt dintr-o intamplare cazatura habar nu am... dar ma deranjeaza mult ca nu ma crede prietenu 100%