| Rebeeca17 a întrebat:

Prietenul meu vrea sa facem sex, dar eu nu mai sunt virgina(m-am mansturbat mai de mult si mi-a curs sange) Problema este ca eu nu am facut sex cu nici un baiat! El crede ca mai sunt virgina. imi doresc mult sa fac sex cu el dar mi-e frica ca o sa`si dea seama ca nu mai sunt, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sa-i explici in asa fel incat omul sa inteleaga; asta inseamna sa-i vorbesti deschis, cu detalii duse la extrem si implicit fara jena sau rusine. Si baietii se masturbeaza, atat ca din dansii nu curge sange. Ar trebui sa te inteleaga, daca procedezi in felul mentionat de mine si nu divaghezi de la adevar! Nu amana, nu poci...adevarul! Va fi mai rau; ii vor trece ganduri intunecate prin minte si s-ar putea sa ramai cu buza umflata si pupila dilatata.

| mona a răspuns:

Poate ca te ai dezvirginat partial chiar daca a curs sange, spune i ca te ai lovit odata cu ceva acolo si ai sangerat si ti frica ca poate ti a afectat virginitatea, daca te crede e bine daca nu inseamna ca nu are incredere in tine si vrea neaparat sa fie primul.

| Aℓex a răspuns:

- Nu prea cred ca noi te putem ajuta atat de mult cat ai tu nevoie. Eu zis sa intrebi pe cineva cu mai multa experienta. De exemplu : mama ta, eu cred ca te poate ajuta... oricum mult succes in aflarea raspunsului la intrebarea tawinking. Funda? love struck