| mihaela_3573 a întrebat:

Buna am si eu o problema sunt insarcinata cred ca am o luna si am racit, nu am fost inca la medic si vreau sa stiu daca raceala trece singura si daca afecteaza fatul?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

După cum ai formulat întrebarea, cred că ești încă prea tânără să ai copii!

| MMihai a răspuns:

Una este să îți bați joc de sănătatea ta, fiind singură și alta este să faci același lucru, având și un copil în burtă.

| Annytha a răspuns:

Raceala nu va trece singura...Mergi la medicul ginegolog.nu are rost sa te lasi asa se poate agrava, dintr-o raceala poti sa dai in alt-ceva.Si mai ales ca esti insarcinata ar fi cazul sa te ingrijesti mai mult! O nastere usoare iti doresc, pup