| TDGMeebu a întrebat:

Am si eu o problema laughing.
Vineri seara am iesit afara cu gascahappy. Pe la 9 am vrut sa intru in casa. Am inceput sa pup fetele, cum facem de obicei. Cand am ajuns la un baiat sa il pup m`a sarutat. Nu zic ca nu mi-a placut big grin. Deci practic mi-a placut laughing.
De 1 mai cand ne-am intors doar 4 din toata gasca de la padure, am iesit afara. Printre noi 4 se afla si Ninel, cel cu care m`am sarutat. Eram 2 fete si 2 baieti. Ninel spunea ca era ametit, manga etc. Iar cand il suna maica`sa era serios, vorbea normal etc. Am fost cu prietena mea pana in scara la ea sa o astept sa se schimbe. Si am stat pe scara cu Ninel care a venit dupa mine. Si am inceput sa ne sarutam. Imi spunea: "Te iubesc.", "Vreau sa fim impreuna." etc. Si mi-a spus ca asta vrea sa ramana intre noi. Cand a oborat prietena mea, ne-a vazut ca ne sarutam. Nu mi-a spus nimic. In acea seara, eu cu Ninel nu ne bagam in seama, ca si cand nu s`a intamplat nimic intre noi. Ieri, prietena mea mi-a trimis un mesaj:
"Maria, am vbit cu Ninel si mi-a spus ca nu sunteti impreuna si ca ii pare rau. A spus ca era ametit si nu stia ce face. Cand am vorbit cu el pe mess azi dimineata spune lucruri de genul : "Ce?" "Cum?" "Eu?". "
Eu practic am ramas socata.
Aseara nu a iesit nici afara.
Eu i-am pus prietenei mele ca il inteleg, si ca nu`i nimic.Asta e.
Dar mi`e frica cum o sa reactioneze Ninel cand sa ma vada.
Eu cred ca nu o sa ma bage in seama deloc si o sa ma evite. Nu stiu ce sa fac.
Sfatuiti`ma, va rog!

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Sigur te place tipu' big grin
mai bine vb cu el si poate ca intelegi mai bine situatia laughing
poate ii era frica de reactia ta... poate e mai timid
dar nu cred ca era "ametit". deca era ametit cu zice el atunci de ce vineri te-a pupat? si atunci era ametit?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Se preface ca era baut ca sa te ia dupa cires, sa te abureasca cum vrea el!

Si cred ca a vorbit cu adevarat cu amica ta cum ca nu sunteti impreuna din cauza ca tu nu l-ai luat in serios si nu vroia sa cada de prost, probabil e timidhee hee

Vorbeste cu el daca iti place de el si intreaba-l daca vrea cu adevarat o relatie!

Daca te arati mai dispusa pentru o relatie, el nu se va mai codi si iti va spune adevarul!

Eu cred ca te place foarte mult!

Acum ramane la latitudinea ta daca crezi ca va potriviti!

| Bacemi a răspuns:

E destul de aiurea. Inteleg chestiile astea. Probabil o sa incerce sa te evite. Daca face asta ia-l de manuta si vorbiti intre patru ochi. Spune-i ca il intelegi, a trecut si nu e nicio problema. Spune-i ca nu are rost sa va evitati. Trebuie sa vorbesti cu el si sa incercati sa fie ca inainte.

| Aηηy a răspuns:

Sigur se preface si nu era ametit, poate a vrut doar sa te sarute si i`a placut dar nu vrea sa fie cu tine.Practic te-a folosit. sad dar cine stie, da`i ceva de baut si poate iar te saruta si pana la urma o sa accepte sa fie cu tine.

| Licurici_4986 a răspuns:

Vorbe spuse la betie...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ametit pe draq... ametit dintr-un pahar de bere... si el probabil zice ca a baut nu stiu cat, crezand ca asta impresionaza pe cineva... vad ca tu esti acel cineva laughing

si cum fetelor le plac baietii "duri" nu vad ceea ce este evident... daca tu vrei sa iesi cu un astfel de tip este treaba da... dar te-as sfatui sa-l lasi in plata Domnului tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorasta imi aminteste de ceva.si eu m-am dat beata doar ca sa ma sarut cu cineva sh dupa aia ziceam``eu?, cum? a, nu stiam ce fac``laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai l fel...razbunate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni la betie spun adevarul.

| ghimbascosmin a răspuns:

Daca sarutul avenit din prima inseamna ca voi doi sunteti potriviti unul pentru celalalt, dar stii cand este ziua lui?
sa-i duci un cadou foarte frumos