| EusicutineegalNOI a întrebat:

Bunasad Am si eu un iubit pe cap de vreo 2 luni, cred. Faza e ca nu ma sarutastraight face De ce? nu stiu, cred ca ii este rusine?!rolling on the floor Habarnamlaughing Azi am vorbit cu o prietena buna, care il cunoaste de foarte mult timp, dinaintea mea si mi-a zis ca ea crede ca el nu a avut nici o prietena pana acum, pe mine si ca probabil se teme sa ma sarute pentru ca..."n'ar sti"laughing Mi se pare foarte ciudat! El are 17 ani, e mai mare ca mine cu un an, cum sa nu fi avut nici o iubita pana acum? Adica, nahbatting eyelashes e frumos, si destept si dulce...batting eyelashes In finebatting eyelashes Ce ma sfatuiti? sa raman cu el si sa il sarut eu? Sa astept pana isi i'a inima in dinti si sa saruta el? Sau sa il parasesc? Eu tin la el, nu sunt indragostita peste cap de el dar stiu ca un asa baiat cuminte care imi spune mereu ca ma iubeste si ma alinta, nu am sa mai gasesc. Help plsbatting eyelashes

7 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ai rabdare, nu te grabi. Vine si vremea ta. Cand o incepe ai sa zici ca nu se mai termina. Ramai cu el si pretuieste-l.

Răspuns utilizator avertizat
| denisa0906 a răspuns:

Ial de gat tinr`l tare si tzucal.nu vrei sa-l pierzi crede`ma laughing

| mirella_9425 a răspuns:

Fii tu aceea care face`primul pas daca e asa cum spui inseamna ca e baiat bun asa ca nu mai pierde vremea sau vrei unul care sa sara pe tine din prima si dupa aceea sa-ti dea cu sutul?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l tu! poate ca este mai rusinos, ia-l si tu cu incetul poate chiar nu a avut nici o pretena! nu-l parasi daca zici u ca e asa bun cu tine si e tare dulce happy tongue!
bafta, pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut-al tu si daca iti raspunde la sarut treceti la pat.:d

| bana a răspuns:

Dap*...cred ca ar fi momentul sal saruti uh pentru ca el andradevar este rusinos. uh es-ti prima prietenaxxx dar el este rusinos si cand zice ca te iubeste sau uh nu poti sa-i spui asta an fata. asa ca prieteni x bafta si eu am fost tot la fel dar primul pas la facut ea*...si adevaru chiar eram fericit. si chiar tineam mai mult la ea x mai aveam un pic si saream an sus ok mai vb daca vrei bye pwwp