| SEXobeat a întrebat:

am si eu un prieten de 6 luni si un pic [parinti mei il cunosc (nu sunt prea de acord cu el da merge)]. Noi de obicei ne vedem afara.Saptamana trecuta cum era foarte frig si eu eram racita i-am spus sa vina la mine ca eu nu pot sa ma duc afara[a venit la mine ne-am uitat la tv la un fim de dragoste]. La un timp la televizor au facut ce`i doi indragostiti au facut dragoste[sex]. Vazand el aceasta scena s`a aruncat peste mine si a inceput sama sarute extrem de pasional si dupa doar cateva min [2] si-a dat bluza jos si a vrut sa mi`o dea si mie.Eu bineinteles ca am zis nu. Intre timp sarandu`ne a zis ca el are pofta de dragoste.Eu categoric am zis din nou nu si am incercat sa ii explic ca nu is pregatita de acest pas [simt ca nu el e baiatul meu]. La care el a zis ca trebuie sa fiu prgatita. A sarit din nou pe mine si atunci i-am spus sa plece

Ce parere aveti am facut bine? Trebuie sa mai continui relatia cu el?
Eu consider ca vrea numai sex voi ce parere aveti?

ps:15 ani amandoi [eu virgina]

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa mai continui o relatie bazata doar pe sex.adica, daca nu ainteles ca ink nu est pregatita, nu te iubeste clar...si cred ca ar trebui sa iti cauti unul mai mare pentru ca el este ink mik csi nu isi dea seama cum ar trebui sa faca lucruri de genu'... daca tine la tine va trebui sa astepte pana esti gata, daca nu poti oricand sa iti gaesti altul

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 15 ani danseaza rumba hormonii in el, e de inteles de ce s-a excitat asa de mult, nu se poate controla!

Explicatia asta nu il iarta dar nu e numai vina lui, asa e varsta!

Daca tu simti ca el nu e The One, atunci inseamna ca stai degeaba cu el si nu tii la persoana lui!

Deci, da-i drumul!

| Crisu a răspuns:

Da ai procedat bine.Cu toate astea nu stiu daca doar asta vrea. Daca vroia asta, nu ti-ar fi spus de la inceput? Whatever, nu are de ce sa te oblige, si nu esti pregatita atunci cand spune el, ci esti pregatita atunci cand simti asta. Vorbeste cu el, si vezi daca mai puteti salva relatia.

| Razvan a răspuns:

Tipului astuia ii trebuie neaparat o altfel de abordare a problemeilaughingNu merge sa sari ca puma intepata pe o sarmana de gazelaoh go on
Acum nu stiu, depinde.Cred ca ar trebui sa vorbesti cu elthinking

| lyrics a răspuns:

Mai bine lasa-l.
la 15 ani ai lui, nu stie ce insemnatate are virginitatea pentru o fata.
nu apreciaza asa ceva.
si totusi, esti cam micutsa.
mai bine mai astepti un an, doi, si sa gasesti pe cineva care te iubeste.
si care nu iti impune ceva.nu te "obliga" sa fii pregatita.
asteapta pe cineva care sa-ti zica "te astept cat ai nevoie"

| Mao a răspuns:

Ai facut foarte bine, daca crezi ca nu esti pregatita, sau ca nu e el cel cu care vrei sa o faci pentru prima oara, atunci nu o fa.
"Prima data" trebuie sa fie un moment special, care te influenteaza acum si pe viitor. Trebuie sa zambesti cand iti amintesti de prima data cand te-ai "culcat" cu un baiat. Si trebuie sa ai incredere deplina in el, sa il cunosti mai bine ca oricine, sa stii ca dupa ce o faceti nu cumva sa te paraseasca, sau altceva.
Vorbeste cu el si poate poate nu va despartiti. Insa tu trebuie sa faci ce crezi ca e mai bine pentru tine. Depinde totusi si de sentimentele tale, daca il placi, iubesti sau nu prea.
Bafta!

| Mihai7best a răspuns:

Daca vroia doar sex nu statea cu tine 6 luni si se arunca direct pe tine din prima seara happy si baiatul poate vrea sa duceti relatia voastra la un alt nivel pentru ca te iubeste mult happy

| cryssa a răspuns:

Awww doamne
desparte-te de el imediat!
are numai sex in cap:o si incearca sa te preseze si pe tine
mai bine nu:-s

| Delete a răspuns:

Normal ca trebuea sa continui,,,, trebuea sa-ii dai voie,,,,,,, Sunt unele fete care cred ca au aur in p***a si tu tot esti una din aia

| Mihai543215 a răspuns:

CaT? 15?!?!?! Ai facut foarte bine tipul asta de baieti ar trebui transati, ba chiar trebuia sa fii mai dura cu el. Chiar daca sunt baiat iti zic sincer sa termini relatia cu el pentru ca tipul asta de prieteni sunt periculosi, poti sa ajung, Doamne fereste, intr-un punt fara intoarcere cine stie ce are tembelu ala in minte. Ai face bine sa ii spui ca nu mai vrei sa fiti impreuna si daca reactioneaza ciudat eu zic sa le spui parintilor ei stiu mai bine, tine cel mai mult la tine si vor ce e mai bun pentru fata lor. In niciun caz nu e el baiatul tau, inca esti mica si o sa iti dai seama in viitor, oricat de mult l-ai iubi eu zic sa te desparti pentru ca e foarte periculos. Succes si ai grija.

| banderas_7792 a răspuns:

Tu virgina, el virgin, deci amandoi la fel, da? pffff ce de comm-uri, voi fetele il tratati ca pe un criminal, zau asa, d c? pai ati stat amandoi ca doi porumbei in patutz, v-ati uitat la un film de love? hmmm ca ati vrut, nu? cine va mai intelege si pe voi? daca nu vrea are o problema, daca vrea ''fata scapa repede de el'', daca scapi si te lasa ca te vede si nu intelege ba ca vrei, ba ca nu vrei, iar baiatu are o problema. eu cred ca tu nu spui tot sau doar variantta ta, pai ce cautai cu el in pat? te-a fortat? ia mai gandeste-te? nu, iti trebuie unu mai mare care sa iti arate smecherie, nu? vezi de treaba, jucati-va si voi si descoperiti-va ca nu faceti nici un rau, daca o iei la fuga, o sa pui alta intrtebare CUM IL ADUC INNAPOI?winking

| Spynky a răspuns:

Cred ca vrea doar sex de la tine asa ca nu te merita vezi ce faci...eu zic sa te desparti de el...

| PiluLă a răspuns:

Da ai facut bine, daca tu simpti ca nu el este baiatul de care ai nevoie, explica-i lui ca nu e bine cea ce face la doar 15 ani,
mai aveti timp de asa ceva. Daca chiar te iubeste te va ashteptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate esti prea tanara bine ca l-ai parasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l. nu vrea decat sex.nu se merita. o sa regreti, si inca cum, daca continuati.