| ριтιq a întrebat:

Am trimis scuzati categoria! Am trimis o comanda la flanco online1 Era o oferta "BLACK WEEK" este un volan=pedale pentru pc! Am dat-o aseara si in email scria ca ma suna un reprezentant a trecut 1 zi! Am mai dat comanda la flanco si reprezentantul m-a sunat dupa 5 minute! Iar comanda a sosit in mai putin de 24 de ore! Cam cat ar trebui sa mai astept?

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Daca si asta are legatura cu dragostea, eu ma las de meserie.

| Ex7R3aM47 a răspuns:

Bai omule tu esti normal la cap? Ce ai vrut sa zici in intrebarea asta? Daca comanda ti-a sosit in mai putin de 24 de ore ce naiba sa mai astepti?

| marinelamarin a răspuns:

Oameni buni.se refera ca ultima data cand a facut comanda l-a sunat in 5 minute si comanda a venit in 24 de ore.iar acum nu stie ce sa faca pentru ca nu a primit nici un apel de la firma respectiva. si nu stiu in cat timp ajunge comanda..presupun ca in cateva zile

| Lodroman_Adrian_Cristian_1996 a răspuns:

Pai ai rabdare ca o sa vina