| bubix98 a întrebat:

vreau niste sfaturi, chiar nu stiu ce sa mai fac!
povestea incepe asa.
eram cu un baiat de 2 saptamani si 2 zile.
dar nu stiu ce naiba s-a intamplat ca el i-a spus celui mai bun prieten ca nuprea i mai place de mine, pentru ca m-am dat la 2 baieti.eu m-am dat la acei baieti ca sa vad cum reactioneaza, daca e gelos sau nu dar el nimic.eu am facut mereu primul pas.eu i-am spus ca-l plac, eu l-am sarutat, eu l-am luat in brate, eu faceam aproape totul. da, el este mai timid dar nah trebuia sa faca si el ceva.
in fine.
dupa ce ne-am despartit el tot spunea ca nu-i mai pasa, nu-l intereseaza asa ca exact dupa ce ne-am despartit in aceiasi zi el sa cuplat cu o alta fata, care ea de abia astepta aceasta zi.
si din gelozie si proasta ce sunt m-am cuplat si eu in aceiasi zi cu prietenul lui(cel care e bagat in poveste).
vreau sa va spun ca el este foarte timid.si cand eu stateam pe banca cu noul "prieten" el se tot uita la mine insistent si chiar daca iubita lui il striga tot la mine se uita.
va rog
nu stiu ce sa mai fac.nici nu stiuc e sa inteleg din toata povestea asta. el o mai tine la mine? eu cred ca relatia lui cu acea fata nu va rezista prea mult, iar acum fostul prieten ma face in toate felurilesadaceste lucruri s-au ntamplat toate intr-o SINGURA ZIsadsunt foarte trista.

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Tu cu*va, ii trageai prietenul de limba sa iti spuna.
El prost ca nu stie pe cine are prieten.

La dracu cu "prietenii" si cu*vele astea nenorocite, care nu fac decat sa iti distruga viata.

| vlaaddd a răspuns:

Iarta-ma iubirea mea, ce pot sa fac sa ma ierti? sad raspunde-mi cu pm.

| Buratina a răspuns:

Naspa fa.in cazu asta.ramai si tu cu prietenu lui.cine stie poate e belea.

| bubix98 explică:

@vlaaddd
ai inteles tu gresit sau m-am exprimat eu cum nu trebuie.
eu m-am referit
ca baiatul care s-a despartit de mine i-a spus prietenului lui sa-mi spuna mie.nu eu l-am intrebat

| tigroaica a răspuns:

CINE FUGE DUPA DOI IEPURI NU PRINDE NICI UNU sa nu uiti asta niciodata poate se uita la tine ca nu ii vine sa creada cat de razbunatoare esti. RENUNTA pana nu incepi sa regreti.

| andreutza299 a răspuns:

E prost tipul ala.Nu il baga in seama daca s-a despartit de tine s-a despartit si gt