| DeddoLăvPeace a întrebat:

Bunahappy
am un pierce in limba de 9 zile
ma mai doare dar foarte putin si locul din jurul piercingului e umflat [dar nu tare]
inca mai curge acel lichid alb
iar limba mea e semialba
credeti ca mi s`a infectat plzz rasp cat mai multi

funda >big grin

5 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Daca te doare foarte putin nu cred ca s-a infectat.
Daca te durea mai tare poate era infectat.

| Lexiiii a răspuns:

Nu.nu ti-s-a infectat.
Si eu am pierce de un an, si eu am avut la inceput asa.Asa ca nu iti fa grij.Dar ai respectat conditiile nu?

| cosmy_7533 a răspuns:

Infectat 100% scoate-l neaparat! Nu il mai lasa o sa te doara mai tare!

| Adela2 a răspuns:

Cred ca se poate infecta foarte usor si din moment ce a inceput s te doara banuiesc ca se va accentua asa ca daca vrei sa eviti durerea mai bine scoate'l happy

| maryus_8595 a răspuns:

Si dc ai pus la categoria dragpste si sex doar nu il ai in p.z.a