| pysy92 a întrebat:

am un prieten de aproape 2 ani, traim o rutina si totusi inainte si nu de mult timp totul parea sa fie ok.Ieri am mers la el, dar el avand ceva treaba am stat cu mama lui, apoi a venit intr-un final si a stat cu mine, incercam cat de cat sa il bine dispun, il mai sarutam pe frunte, dar nici ca ma baga in seama.Am luat mana de pe el insa ramasesem cu capul la el pe piept, el isi daduse seama ca nu am reactionat prea bine si m-a INTREBAT te-ai suparat pe mine? eu te iubesc dar sunt obosit de la lucru. si asa e de ceva timp. S-a saturat de mine sau? Eu il iubesc ma iubeste totul e ok, vorbim orice daca e pana acolo. Dar nu stiu ce se intampla.Imi puteti spune? va rog

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Te iubeste, dar poate are o perioada mai grea si extenuanta la serviciu. Nu te indoi de sentimentele lui pentru tine, e doar obosit si are nevoie de tine sa-l mai linistesti, sa-l faci mai relaxat.Desi,cred ca si atunci cand te priveste e mai relaxat.happy

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Omul e obosit de la lucru. Dacă se sătura de tine, te părăsea de mult!

| vlaaddd a răspuns:

Incearca si tu sa il mai relaxezi.
E foarte obositor sa muncesti (am simtit pe pielea mea), mi-am ajutat parintii la diferinte chestii prin curte si pe la casa. Si 2 zile am fost darmat, abia stateam pe picioare :<

| Happyness a răspuns:

Daca lucreaza sigur era obosit, e normal nu? saracu obosit de la munca ...nu s`a saturat de tine te iubeste daca ti-a si zis si a reactionat intr-un final.

| raisssa a răspuns:

Mai intai incearca sa faci ceea ce te-au sfatuit si cei de inaintea mea, incearca sa il intelegi si sa nu fii stresanta, daca te iubeste o sa isi dea seama ca nu prea iti demonstreaza asta si o sa devina mai afectiv, insa... in cazul in care lucrurile continua, el devine tot mai distant, ar fi ok o pauza, o saptamana, doua, asa o sa se clarifice situatia, sentimentele lui...

| dely199 a răspuns:

Trebuie sa il sustii si sa nu il sufoci, asa pateam si eu, incearca chestii noi si o sa vezi ca o sa fie curios, o sa uite de oboseala!

| pysy92 explică:

Da ai dreptate! asa a fost, acum cu acelasi baiat am o alta problema si numai ce am postat-o!