| AngiiiBlake a întrebat:

happy Am visat ca eu eram cu prietenul meu ( cu care sunt big grin ), dar el era si cu fosta lui prietena straight face. Oare ce inseamna?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic,poate ti-e frica sa tu te lase pentru fosta

| Holocaust a răspuns:

Iti faci prea multe griji.
Poate ai impresia ca respectiva iti e superioara si ti-ai creat obsesia asta.Ti-e teama sa nu intervina ea, sau ce?

| irina_8165 a răspuns:

Inseamna neancredere fata de el big grin

| h3r a răspuns:

El vrea în MinimDoi.

| Xtadelo a răspuns:

Numele tau spune tot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai incredere in el? Te temi ca il pierzi? Te gindesti prea mult laa asta.

| LolitaHaze a răspuns:

Te gândești prea mult la asta încât ajungi să și visezi. Nu mai crede prostii! Dacă te iubește sigur nu te va lăsa pentru fosta!
Sper că te-am ajutat!
Te pup!:**

| Mufilici a răspuns:

E doar un vis, daca ai avea incredere cu adevarat in el nu ti-ai mai pune intrebarea aceasta._. nu cred ca i-ar placea sa stie la ce te gandesti tu.

| BULAinMATA a răspuns:

Gang Bang pa sistem laughing))