| andreeadeea10 a întrebat:

Are cine idee despre vreo pozitie de sex cu... piciorul in ghips?

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de unde e pus in ghips...mai jos mai sus

| harciog a răspuns:

Stai cu fata-n sus.Isi ia ea cit ii trebuie.

| FrozEenSoul a răspuns:

Lol frate, cu picioru' rupt si iti arde de cotzaiala... Bun, incearca cu un picior pe geam si unu in casawinking, lingura, furculita, avionul etc...

| andreeadeea10 explică (pentru FrozEenSoul):

Citeste un pic mai bine, nu e scris:"cum sa fac EU sex"happy...multumesc pentru raspuns totusilaughing))

| stoubiz a răspuns:

Puteti sta pe lateral amandoi indiferent de cine are piciorul in ghips. personal recomand pozitia happy

| kobra12 a răspuns:

Copii care nu au ce face frate unele sunt cu... de mici vad

| kobra12 a răspuns:

Curv. de mica

| anna19g a răspuns:

Puteti sa faceti si in pozitia normala adica el peste tine doar sa nu te atinga la picior

| anutza94 a răspuns:

Depinde pana unde ai piciorul in ghips.poti sa stai capra. xcum exista internet. poti sa cauti si sa te informezi...