| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as dori sa cer ajutorul vostru. Luna trcuta mi-a venit mentruatia pe 17(martie) mi-a intirziat cu 3 zile. A tinut ca de obicei insa in cantitati mult mai mici, iar culoarea era normala, rosie mai deschis in niciun caz roz. Faza e urmatoarea ca cu doua zile in urma mai exact luni ( 31 ) am avut intoxicatie. Mi-a fost foarte rau am vomitat mult si ameteli,dureri de cap. Ieri nu am varsat insa starea de dizconfort era ma mai durea stomhau una alta azi insa totul bine pina acum seara cind din nou am stare de voma, amateala, dureri de cap. Nu stiu ce sa cred e dela intoxicatie (precizez n-am fost la medic) sau e vreo sarcina. Cini odata n-am avut in asa cantitati mici dar cum am mai specificat nu era roz era culoare normala si am avut dureri enorm de mare, mult mai mai decit de obicei. Ce a putea fi? Incep sa-mi fac griji

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la ginecolog pentru o consultatie si pana atunci fa un test de sarcina

| Alcyon a răspuns:

N-avem de unde sti de la ce ai starea asta. Fa-ti un test de sarcina.

| Ioana099 a răspuns:

Fa un test de sarcina, daca nu esti insarcinata si efectele continua, du-te la doctor happy