| girlllll321 a întrebat:

Buna
as dori sa ma ajutati si pe mine, va rog.
cunosc un baiat de 1 an( ma refer ca acum un an ne-am vazut pentru prima data) de atunci ne-am intalnit aproape in fiecare sambata in club, ma priveste, se uita foarte mult la mine, este atent la tot ce fac, parca devine suparat cand ma vede ca vorbesc cu alti baieti, dar nu a venit pana acum la mine sa ma intrebe cum ma numesc.
acum cateva zile am trimis la mai multi prieteni de pe facebook sa-mi dea un like la o poza cu un ceas pentru. al castiga, printre care i-am trimis si lui... dar nu mi-a zis nimic.
va rog sa ma ajutati... oare ii place de mine?
si at daca ma place de ce nu face nimic?!
multumesc!

7 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu are curaj sa iti vorbeasca! Daca si tu il placi, de ce nu faci ceva? Nu ma refer sa te duci la el sa il intrebi tu cum il cheama, dar sa faci in asa fel incat sa iti vorbeasca. Du-te la el in club, cere-i o bricheta! Ceva de genul. Bafta multa

| girlllll321 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Multumesc!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru girlllll321):

Nu ai pentru ce! Oricum, nu renunta! :* Lupta pentru ceea ce iti doresti!

| alexxandra_6637 a răspuns:

Sunt si baieti timizi sa stii, insa daca nu a vb cu tine pana acum ar trebui sa-ti pui un semn de intrebare.eu te sfatuiesc sa iti faci un id sau cont de fb fals si sa intrii in vb cu el sa vezi ce spune

| girlllll321 explică (pentru alexxandra_6637):

Am sa incerc...multumesc

| UnNumeNushCare a răspuns:

Da mai important tu il placi? esti mai frumoasa ca el? Ca atunci daca esti mai frumoasa si el e mia uratel se simte stanjenit. Daca chair iti place de el incearca sa te bagi cu el in seama sa vz cum reactioneaza, daca e incantat ca il bagi in seama si se simte bine si tu te simti bine in prezenta lui, trupu e doar un scut, adevarata frumusete este sufletul. Incearca interactionezi cu el.Si cunoaste-l mai bine sa vz daca te place spune-i despre tine sa zicem:"azi mama s-a suparat si a zis ca nu, ma lasa in club etc" si nu stiu si nu stiu sa vz daca e chiar atent si la ce -i spui nu numai la tine
Incearca sa faci ce ti-am spus si sigur o sa mearga
Funda?big grin