| Matei_Monica_1973 a întrebat:

Buna,as vrea sa da-ti cu parerea in acesta poveste, va rog.O sa incep cu inceputul.Eu m-am cunoscut cu un baiat anul trecut in cantonamet, am facut cunostinta pe balconul unui coleg.Doua zi dupa antrenament ne -am inteles cu toti ca dupa masa de pranz sa ne intalnim in camera unui coleg.Cand eram camera cu toti eu cu colega mea de camera ne-am inteles sa stam una langa alta dar cand sa ma pun el s-a pus il locul meu si el a zis" Stau eu aici si te tin eu imbrate" dupa in fiecare seara la film ma tine imbrate(2-3 zile) dar la un momendat ne prea ne bagam inseama si discuta cu o fata ( face acelasi lucruri cu ea doar ca ea era mai posesiva ai mai indifetent fata de ea) iar in ultima seara eu m-am pus langa el pentru ca numai era loc iar pe la jumatatea filmului se intinde pe toata canapeaua iar eu ma duc sa imi iau o perna iar cand sa ma pun la loc imi i-a perna cu picioarele si o pune pe pieptul lui si imi spune sa vin pe el iar cand sa pun el arunca perna si spune sa pun capul pe el si dupa ma mangaia sau ma imbratisa cateodata.
Iar acum cand ne-am reintalnit acum intr-o excursie de 3 zile.In prima zi, seara eram in camera la un momendat am iesit pe balcon iar acolo era el care incerca sa sara pe balconul nostru(baietii aveau camera langa a fetelor)iar eu l-am intrebat ce face si el a zis ca vroia sa sara pe balcon dar ca l-am vazut numai are niciun sens.L-am lasat sa intre in camera si am iesit pe balcon unde am discutat despre relatia unor colegi de-ai nostri(baiatul din relatie era cele mai bun prieten al meu iar fata era o cunistinta apropiata de a lui)iar la un momendat i-am spus ca cred o place pe fata si el a facut ochi mari si a zis este prea fitoasa si ca nu ii trebuie o fata ca ea iar eu i-am arat niste mesaje in care aflam ca prietenul meu cel mai bun ma place iar m-a intrebat daca si eu am sentimente pentru el ai eu am zis ca nu pentru ne stim de 12 ani sa nu pot sa il privesc ca un iubit pentru ca stim cate a facut on trecut atunci el a zis" am inteles"iar dupa a vazut niste filmulete pe grupul meu si a zis sa imi arat iar eu am zis ca nu vreau(am tinut-o asa 5 minute)si el a zis " poate iti dau ceva la schimb ia vino incoace" iar am zis ca nu vreau sa atunci a venit pe la spate si m-a luat imbrate (de 3 ori) pana cand m-am intors cu fata la el prima oara avrut sa ma sarute nu i-a reusit si a oftat lung iar a doua oara ma sarut a fost o furtuna de sentimente placute(era primul meu sarut)dupa i-am spus ca trebuie sa ma culc si a plecat dupa ce plecat una dintre colege mi-a spus ca era foarte rosu la fata.Doua zi nu vrea ne-am bagat inseama, dar un momendat vine la noi si ne intreba "ce fac fetele " iar el de fapt de uita la mine si dupa a plecat.Iar la masa de seara eu cativa colegi am mers la masa mai repede si la un dupa un timp is fac aparitia ceilati baieti printre care si el la masa noastra numai erau locuri dar el zici sa ii facem loc si lui dar el de fapt vroia sa se puna langa mine.Nu l-am bagat prea mult inseama eu discutam cu un coleg si glumeam dar intr-un sfarsit l-am bagat inseama si l-am rugat daca poate afla nr camerei unor baieti ai el a zis nervos " ce sunt eu detectiv, scrie pe mine detectiv?"si eu m-am intors cu spatele la el dar la un momendat el si- a pus mana pe spatarul scaunul meu si piciorul de langa mine il lega foarte nervos sau agitat.Seara noi fetele am hotarat sa facem dus iaf eu am ramas ultima cand eram eu la dus bate la usa el si spune daca poate intra, fetele spun ca eu sunt la baia si ca fac dus iaf el spune ca vrea sa sara pe balconul lui dar de fapt nu sare. Dupa ce termin dusul si ma imbrac in pijamale si ies a imi pun pe prosoapele afara el se uita la mine dar eu il bag inseama pana pe la 22 cand ii spun sa se duca in camera dar nu ma baga inseama.Iar pe la 4 eu cu fetele nu avem somn si am scutat discutia baietilor si el spune "tocmai mi-am dat seam ma vrut sa combin cu una de 200*" dupa asta el si-a dat seama si a spus ca nu trebuia sa dormim la ora asta?
Intrebarile sunt:
1 Crede-ti ca ma place sau isi bate joc de mine?
P.S si mie imi place de el

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te place, vrea altceva de la tine, sex.

| MidnightR a răspuns:

Cata tarie de caracter pe mine sa reusesc sa citesc toata chestia asta desi nu am inteles mare lucru.

| beepbeeplettuce a răspuns (pentru MidnightR):

Same

| anonim_4396 a răspuns (pentru MidnightR):

Nu esti singurul.

| OMFGConrad a răspuns:

"Buna,as vrea sa da-ti cu parerea in acesta poveste, va rog" ai început bine...foarte bine! Nu ai nevoie de părerea noastră. Totuși hai să-ți dau o șansă și să citesc ce ai scris.Proastă alegere... În fine, băiatul ăsta e plin de hormoni, ca toți de altfel, doar că ăsta are și ceva tupeu de încearcă el să te bage-n pat, în canapea sau altundeva. Scurt pe 2. El vrea sex de la tine, nu mai mult. Dacă vrei și tu asta, dă-i de înțeles că ești disponibilă, dacă nu ești eu îți sugerez să-l bagi "ÎNSEAMA" mamei lui.
Apropo, pune mâna, pardon, capul și învață a scrie mai bine și după uită-te dacă te place sa nu vreun băiat.

| Daria0123456789 a răspuns:

Parerea mea e sa mai ai un pic de rabdare. Nu te baga cu capul inainte pana nu vezi sigur ce si cum.

| mihneapetcu a răspuns:

Romaneste stii?

| Lucian2324 a răspuns:

Monica,ești tare.Mult noroc.