| Andreeeeea23 a întrebat:

Buna! As vrea sa ii dau un mesaj unui baiat! Noi am mai vorbit si am fost pe combinatii dar ne-am certat ( el a gresit) si as vrea sa ii dau mesaj sa ma impac cu el, dar nu stiu ce sa ii zic! Chiar imi doresc tare mult sa ma impac cu el

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i da mesaj, ca-si va bate joc de tine. Da-i pace!
Daca are bun simt si ii pare rau, te va cauta el sa-si ceara scuze si sa se impace cu tine.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ii scrii pur si simplu asa cum ai scris aici, ca iti doresti tare mult sa te impaci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeași situație, lasă l dacă nu mai vrea, nu poți sa obligi pe cineva sa te iubească. Dacă ești sigura pe tine ca încă mai vrea zic sa ii dai mesaj, nu ai nimic de pierdut.

| Andreeeeea23 explică (pentru anonim_4396):

Tu dc nu ii mai dai?

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ieri iti parea rau ca l-ai lasat sa te atinga si azi vrei sa te impaci cu el?
Confused, much?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeeeea23):

Pentru ca nu merita, e un bou, daca vrea sa te caute te cauta el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu nu vreau sa ma mai îmbrac cu el bro, e vorba de alt baiat.

| VadimIvanov a răspuns:

Dacă i era dor de tine, ți-ar fi dat mesaj. Poate lui nici nu mai i pasă de tine.

| Georgiana199306 a răspuns:

Draga mea, fa ceea ce simți. Nu este o rușine daca ii scrii, macar nu regreti ceva ce nu ai facut, iar dacă nu mai dorește sa mai vorbească cu tine, asta e, pierderea lui. Și eu eram în situația ta, întrebam în stânga și în dreapta oare ce sa fac, sa I scriu, sa mai încerc, unii îmi ziceau ca da, alții în niciun caz. Am ales sa fac ce m-a tăiat capul. Nu m-am judecat ca I am scris, măcar mi am clarificat niște chestii. Succes!