| dOody a întrebat:

M-am certat tare cu un baiat pe o tema neimportanta.cum pot sa il impac?

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Buna:*

Spune-i ca iti pare rau, ca nu merita sa va certati dintr-o prostie si ca iti lipseste prietenia lui. O prietenie nu merita sa se stice dintr-un motiv prostescoh go on

Sper sa te-am ajutat:*

| dOody explică (pentru Nothing05):

Mersi mult! chiar a mers

| Nothing05 a răspuns (pentru dOody):

Nu ai pentru ce:*

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Depinde,daca e prietenul tau sau iubit, sau doar un amic, ii spui ca nu mai conteaza disputa si ca v-ati certat degeaba.Cred c-ar merge.

| Aleksanderr a răspuns:

Fa sex cu el.de unde sa stim noi cum, daca nu dai amanunte?!