| Mysteryossa a întrebat:

as vrea sa ii fac iubitului meu o surpriza pentru ca in curand facem jumatate de an de cand suntem impreuna.stiu ca poate, pentru unii, suna cam asa.ca vreau sa ii fac o surpriza si aveam doar 6 luni, insa vreau sa ii dovedesc ca il iubesc mult.si in plus, acum cateva zile a fost ziua mea, am implinit 18 ani, iar el mi-a spus cu vreo 2 zile inainte ca nu o sa poata veni la mine pentru ca are treaba. dar de fapt, cand am ajuns eu acasa de la scoala, el era in camera mea, cu un tort imens, sampanie si flori...love struck a fost minunat. iar eu zic ca asta e dovada de iubire din partea lui. iar acum vreau sa fac si eu ceva ca sa se simta si el asa cum m-am simtit eu. funda pentru idei si pentru rasp la intrebare: voi ce ziceti, ma iubeste cu adevarat?love struck

Răspuns Câştigător
| TripleMx a răspuns:

Buna.Poi daca nu te iubea nu iti mai facea surpriza,si in plus ma gandesc ca va intelegeti foarte bine, bravo voua.Poi si in legatura cu ideea Du-l intr-un loc unde sa para toate pe gustu lui, si in acelasi timp arata-i putina iubire.Sunt foarte sigur ca asta e tot ce iti trebuie.Va doresc sa fiti fericiti mult timp. Sper ca ti-am fost de folos.baftik.

1 răspuns:
| OrionM6 a răspuns:

Blowjob rolling on the floor o sa se simta foarte iubit =)