| Tavy2222 a întrebat:

As vrea sa ii ficat o surpriza iubitei mele. O inima mare din lumanari,ce lumanari mi-ati recomanda? Am citit pe site,ca poti face din lumanari mici albe rotunde, acele pastile cum le mai zice.Acele passtile pot fi folosite si pentru surprize romantice?

9 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

E pebtru ziua mortilor?

| DumnezeuTatal a răspuns:

Lumanari de inmormantare.

| Tavy2222 explică:

Sunt roamntice acele lumanari? Da sau Nu? nu deviati de la topic

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Tavy2222):

In viziuena fetelor DA lumanarile sunt romantice, din punctul meu de vedere lumanarile se aprind doar la morti

| sofisis a răspuns (pentru Tavy2222):

Nu te-as sfatui sa iei numai d'alea. Poti lua d'alea albe mici dar vezi ca tot ca alea sunt si colorate si parfumate etc.

| Maria_Anna_1998_TXq0 a răspuns:

As vrea ii ficat o surpriza?