| Raluca011 a întrebat:

Bunahappy. As vrea sa ma culc big grin cu prietenul meu caci suntem de mult timp impreuna si il iubesc. Dar imi e rusine I don't want to see... nu ma prea vad dezbracata langa el. Imi dati un sfat. dau funda. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| BigSexy a răspuns:

Sexul nu se face numai dezbracatwinking
sfat : ca sa nu te mai sperii/rusinezi, ia-o incet. nu :ati ajuns in camera, chlotes off! ci mai "smooth", pune o muzica buna in surdina (recomand Barry white - dark and lovely / never gonna give you up / i've got so much to give sau kenny G - acesta canta mai mult saxofon ). Si pe fundalul muzicii acestea 'work your way up'.
app : poti sa ii spui prietenului tau ca ti-e rusine si cred ca te va intelege si te va lua mai usorwinking

happy

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Am o intrebare. Esti virgina? Nu cred! Daca ai mai facut sex pana acum, nu vad de unde atata rusine!? Un sfat pentru tine, daca nu te vezi dezbracata langa el, imbracata, n-o sa se mai vada el langa tine. Asa ca repede textila jos, cucul a mai vazut pupeze si viceversa.

| kiss a răspuns:

Daca nu esti pregatita, sa nu o faci. sincer iti spun, indiferent ca sunteti sau nu de mult timp impreuna. pe mine m-a asteptat un an jumatate laughing asa si eu ziceam, desi eram pregatita, imi era o rusine, vaaai! ce crezi ca am facut :-D? am stins lumina, m-am simtit eu mai bine, am fost linistita si relaxata si totul a decurs ok. cu timpul rusinea a trecut, acum nu mai e nici o problema de genul asta :-) lasa-te condusa de sentimente. succes big grin

| NoChanceForUs a răspuns:

Da,faceti asta pe intuneric daca aveti inhibitii.Noaptea sub plapuma, cu lumina stinsa.Nu ai nevoie sa vezi pentru asta.

| scabex a răspuns:

Pai da ce rusine sa iti fiehee hee stingeti becu si va bagati sub patura nu te vezi big grin pui si muzicaa sa fii mai tomantika sa nu te gandesi la faptul ca esti dezbracata si gata big grin

| IgnoreMe a răspuns:

Te-ai gandit ca pe intuneric nu te poti vedea?

| Yagami a răspuns:

Pai in primul rand e baiat si nu ar trebui sa iti fie rusine. Daca si el te iubeste pur si simplu spune-i pentru ca sigur o sa acceptewinking...Majoritatea baietilor gandesc asalaughing.Si daca vrei un pont fii atenta: Incearca intr-o seara sa scapi de parinti si spune-i in aceea seara sa vina pe la tine sa va uitati la un film si vezi cum te pui pe langa el in asa fel incat sa iti iasa ceea ce vreismug. Sper ca te-am ajutat

| DarkBlood32 a răspuns:

Estiu prea somnoroasa laughing
Mai bea si tu cola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusinea o sa treaca dupa o perioada. Fiind prima data cand te vede dezbracata o sa fie putin mai greu si fooooarte rusinos. Trebuie doar sa iti faci curaj si sa nu te gandesti ca nu o sa ii placa ce vede. Singurul sfat pe care pot sa ti-l dau este ca prima data sa va dezbracati si sa va descoperiti incet. Bafta

| OniXe a răspuns:

Vorbeste cu el. explica-i ce vrei sa faci si totul va fi ok happy