| laAAal a întrebat:

as vrea sa.mi raspundeti la o intrebare va rog. I.am facut oral, a ejaculat (s.a spalat) dupa vreo 15 min am avut un contact sexual protejat. exista riscult de a ramane insarcinata?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici un risc.
Contact sexual protejat si prezervativ intact, de unde sa apara riscul de sarcina?

| DNSK a răspuns:

Nu mai bine astepti pana faci 18 ani? esti cam micuta pentru fapte de adulti

| MihaelaDart a răspuns:

Din moment ce s-a spalat dupa sexul oral si apoi ati facut sexul normal protejat, nu are cum de a ramane insarcinata. Doar in cazul ca se rupe prezervativul sunt sanse de sarcina.

| ZEU93 a răspuns:

Da,cum sa nu.

| laAAal explică:

Eu vorbesc de contactul sexual si rog seriozitate

| indecis2014 a răspuns (pentru laAAal):

Nu ai cum sa ramai atata timp cat el a folosit prezervativ imediat dupa ce a ejaculat! sper ca ti-am fost de folos! pup buzitele tale dulci tongue

| laAAal explică:

Am 19 ani

| laAAal explică:

Sunt intr.o relatie de 3 ani. Te rog pastreaza.ti comentariile rautacioase

Răspuns utilizator avertizat
| RainmakerX a răspuns:

Salut! daca ati avut contact sexual protejat cu prezervativ nu exista riscul de a ramane insarcinata.Trebuie insa sa fi foarte atenta, caci nu exista numai riscul de a ramane gravida, ci si transmiterea unor boli venerice care se raspandesc prin sperma si saliva.

| Alcyon a răspuns:

Daca ai facut sex protejat cu ejaculare, nu exista decat riscul acela de 2%, care exista in cazul oricarui prezervativ. Daca nu erai in perioada fertila, riscul scade spre 0.

| vocea a răspuns:

Nu daca nu a afeaculat in tine fara prezervativ, stai linistita frumoaso,
p.s imi plac fetele asa nebunatice ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori mai ramane lichid spermatic in interior, iar dupa ce baiatul s-a excitat, mai scapa in vagin, asa ca nu este 100% sigur.

Cat despre o posibila sarcina dupa sex oral, nu trebuie sa-ti faci griji.

| sweetangels a răspuns:

Nu. In gura nu se ramane insarcinata.

| zahre a răspuns:

CURVA! Domne, daca vreti sa faceti oral la toti pampalaii, ar trebui sa deveniti prostituate.N-ar fi nicio diferenta, scumpo!