| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* As vrea sa stiu cati dintre voi au avut o relatie cu o persoana mai mica (de varsta). Imi place un baiat cu un an mai mic decat mine (are 14ani), dureaza o astfel de relatie?

Răspuns Câştigător
| Slowmotioon a răspuns:

Pai daca nu esti asa de mare fata de el...sa zicem ca merge! Si poate duraaa! Eu am avut o relatie cu o tipa si era mai amre ca mine cu 10 ani .si a mers relatiAAA! Sa nu uitati de intelegere, si sa nu bagati in seama orice prostiee! Succes,,, sper ca te-am putut ajuta!

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si eu am avut o relatie de vreo 2 ani cu cineva mai mic decat mine cu un an. Nu e atat de importanta varsta fizica, precum e cea mentala. Daca el e mai matur sau tu mai copilaroasa, diferenta poate fi si mai mare, nu se va simti dramatic in relatia voastra. Bafta!

| Eu4EverX a răspuns:

Aici depinde si de baiat! sunt baiati care la 14 ani sunt destul de maturi si sunt care se comporta ca niste copii de 10 ani! am avut o prietena care a avut o relatie cu un baiat de 13 ani si ea avea 15...baiatul era dezvoltat si destul de matur. dar din pacate reletie nu a durat decat o saptamanasad.

Incercarea moarte n-are!

| Deeiu a răspuns:

Daca e mai inalt sau de inaltime cu tine merge!
laughing
In niciun caz ca Moni si Iri...sa te lasi in jos sa-l pupirolling on the floor

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Bineinteles daca tine`ti unu la altu...

Succeswinking

Si app Dragostea nu are varsta nu uitawinkinghappybig grin

| sTeFaN. a răspuns:

Salut.Eu am fost cu o fata care era cu 3 ani mai mare decat mine. Din pacate relatia noastra a rezistat doar doua saptamani. Daca va iubiti va dura ceva timphappyBafta!

| rabbit a răspuns:

De ce nu?

| marry a răspuns:

Eu am avut... el era mai mic decat mine tot cu un an...la noi nu prea a tinut... dar depinde de la relatie la relatiewinking

succeswinking

| DeeaPustoaica a răspuns:

Nu este nici o problema varsta. Ce conteaza acolo 1 an. Si de ce sa nu dureze? Bine am 13 ani si am avut ca prieten un baiat de 12... a tinut vreo luna. Bine dar la mine nu tin relatiile mai mult de o saptamana sau 2 in general ca mie nu pre imi plac baietii pe care ii vad in preajma. Lasa ca e bun baiatu. Pwsy

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Dragostea nu are varsta.

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Nu conteaza dc va intelegeti bine totul e ok

| Beatricce a răspuns:

Shy eu am fost cu un baiat tot cu un mai mik decat mine... am fost cu el 2 ani de zile... ne-am inteles super si nu m`a interesat varsta... big grin daca va intelegi si chiar iti place de el si lui de tine... atunci n`aveti decat... barfele nu-l asculta si nici ce spun altii... nu conteaza doar ce vreti si ce simtiti voi...
Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu este atât de mare diferența dintre voi, înțelegerea dintre voi trebuie să fie la ea acasă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dragostit o fata in spital, pe la un an(ai ei).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesc un tip cu 14 ani mai mic ca mine.relatia dureaza de 7 luni si inca ne mai facem planuri de viitor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar tu cu glumele tale tampite laughing
Te iubesc; x

| mereverzi a răspuns:

Da, ar merge eu am un unchi si o matusa care diferenta dintre ei e de 6 ani si se inteleg fff bine.

| BiaBella a răspuns:

Dragostea nu are varsta si nu conteaza cat de mic sau mare e iubitul/a conteaza ca il/o iubeste cu adevarat!star