| alexu47 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca o fata ma place sau nu (sun 2 de fapt)
1.este frumoasa si mai glumim intre noi si ma lasa sa oiau in brate si u zice ca nu nu vreau si este si frumoasa si cand eram cu sora uni baiat si ea sa tiunut de mine si sorsa in varsta de 6 ani a spus ca : "il iubesti pe alex?" si ea a zis : "da" si am zis : "mersi"!
2.este la fel de frumoasa si ea ma lasa sa o iau in brate si zice nici ea nimic si ea m-a intrebat ca i-am spus lu frasu sa ii zica ca o iubesc i-a spus si m-a intrebat daca o iubesc eu i-am spus ca da si ea a zis : "bine".
! frasu are 7 ani!
mie imi plac de amandoua dar nu stiu care ma iubeste!
sant bun prieten cu ele!
dau! F.U.N.D.A!

Răspuns Câştigător
| pipluup a răspuns:

Eu zic ca prima fata de iubeste, dar acum este o probabilitate sa te placa si ceallata sau amandoua. Dar eu una zic sa te axezi pe prima fata.Nu ai ce sa pierzi, iar cu a doua sa ti in continuare legatura. Funda?big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Alege-o pe cea care stie sa scrie ca poate te invata si pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic unu..pe 2 poti sa o lasi ca buna prietena..incearca cu unu.mi se pare ca ai descris-o cam frumos.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Nici una nu te iubeste, cred că amandouă te plec. Ca să iubesti o persoană trebuie mai întai sa o cunoşti, şi fac pariu ca cele două fete nu stiu mai nimic despre tine.

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

2 mi se are mai se pare ca tine la tine asta depinde si de tinehappy

| Zingon a răspuns:

1. Te bate romana groaznic. Daca vorbesti cu ele pe mess in halu' asta o sa spuna ca esti un mare analfabet.
2. Vezi care are caracteru m-ai frumos si alege-o pe aia mai simpatica, mai desteapta