| lala_3040 a întrebat:

as vrea sa stiu daca un baiat ma place atunci cand se uita lung la mine, dar cand vede ca l-am observat isi schimba privirea sau se face ca se uita in alta parte...imi zambeste

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Pai da cred ca te place.dar mai cred ca e timid.fa tu primul pas si o sa`si faca mai mult curaj.succes.

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu ce crezi? Nu știu, dacă te place, dar pe undeva, cred, că te simpatizează.

| ynna93 a răspuns:

De ce nu incerci sa afli? nu ai un grup de prieteni prietene care pot afla? incearca asa mai subtil sa vezi ce parere are despre tine.si apoi i`ai id`ul vorbeste cu el.nu trebuie neaparat sa-i zici ca`l placi.totu` vine de la sine.doar primul` pas trebuie facut.merci pentru fundita.

| lala_3040 explică:

Nu stiu.mie sa nu ma fac de rusine.si poate am doar eu impresia ca ma place desi nu cred.

| lala_3040 explică:

Nu stiu.mie sa nu ma fac de rusine.cum sa il fac sa fie impreuna cu mine?

| lala_3040 explică:

Avem cativa prieteni comuni si id lu il am de ceva vreme.mai vorbim dar mai rar si nu a adus vorba de faptul ca m.ar place sau ceva de ganu.si sincer il plac.in banchet mia cam dat semne ca m.ar place dar nimic mai mult