| jojogyna a întrebat:

Buna as vrea sa va cer parere... vorbesc cu un baiat ca fiind amici cred. dar cand ma intalnesc cu el ne 'sarutam, chesti din asteaa... este foarte dragut cu mine. odata cineva s-a luat de mine si a sarit el in apararea mea,, dar nu mi-a zis niciodata sa fim impreuna? oare ma plac? nu ne comportam ca fiind amici chiar deloc.
DAU FUNDA CINE MA AJUTA :* love struck

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu te departa de el, vezi daca asta nu o sa-l faca sa sufle mai greu.
Tii, ce s-o incalzit aici, ce zapusala, te superi daca imi desfac un buton de la camasa?
P.S. Ti-am vazut poza si cred ca nu mai judec bine, te rog sa nu te superi daca am zis vreo prostie. :-\

| varcolaccc a răspuns:

Da e o prostie, sunteți amici da va sarutati. Nu v-ati combinat niciodată dar, dar.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

S-ar putea ca el sa fie prea timid ca sa ia initiativa. Daca e asa cel mai probabil e ca si el isi pune aceleasi intrebari.Nu mai astepta.Formalizeaza relatia - adica spune-i ca il placi si vrei sa fie boyfriendu tau. Daca refuza sau evita subiectul, inseamna ca e un neserios.

| geobmw a răspuns:

De ce numai si numai baietii sa aiba initiativa? Daca-l placi cu adevarat fa-l sa priceapa, nu stiu exact cum, dar voi fetele (femeile de miine), se stie prea bine sunteti cele care conduc cu adevarat lumea. Cu alte cuvinte "ghidoneaza-l" cu finete spre a fi mai aproape!

| Diavla a răspuns:

In situatia asta sunt si eu si nu stiu ce sa fac!