| Lօllipop a întrebat:

Buna, aș vrea sa vă întreb dacă știe cineva localuri sau ceva de genu in București unde se duc barbații foarte bogati. Aș vrea sa fac cunostință. Înafară de cluburi si baruri vă rog. Si nu fiți răutacioși. Apropo daca sunt domnișoare care au facut deja cunostinta cu un barbat bogat sunt curioasă sa aflu unde si in ce circumstante.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai bine incerci sugarbaby gasesti mai repede un barbat bogat

| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseazaurmatorul material. Poate te ajuta cu ceva sau intr-o oarecare privinta. Sanatate. Succes! https://www.bzi.ro/......lui-197044

| Namaparissia a răspuns:

In general pe Dorobanti, la sushi Zen sau localuri cu mancare mai netraditionala, exotica ca sa zic asa

| Lօllipop explică:

Da? Pe 15 octombrie am facut cunostinta cu un baiat
Pe 1 noiembrie a fost ziua lui de nastere. i-am facut cadou o sedinta la spa de 620 lei. Si i-am luat un parfum de 450. Peste 3 zile imi scrie fosta lui iubita cica s-au impacat. Nu mai am nevoie de drama. Vreau pe cineva care sa isi cheltuie timpul liber si banii cu mine. Si putin ma v-a interesa de iubita daca o va avea.

| RAY a răspuns (pentru Lօllipop):

Tu crezi ca cei bogati sunt chiar asa prosti? aia considera femeile simple obiecte sexuale atat, nu isi imagina ca cheltuie cu una averea plus ca ala te poate batea cand are chef, nu isi imagina ca te va considera om, lasa naibi materialismul asta, esti femeie deci devino independenta de barbati, nu esti obiect sexual

| Lօllipop explică (pentru RAY):

Eu nu vreau sa ma marit.
Eu nu vreau realtie serioasa cu el
Si nu am zis ca sunt prosti.
Multumesc de raspuns.

| RAY a răspuns (pentru Lօllipop):

Npc,materialisto

| Roliii a răspuns (pentru Lօllipop):

Pai eu n-am asa multi bani dar as avea sa-ti dau si tie