| Letisia a întrebat:

As vrea sa va intreb "pe fete" ce ati face sau ce ia-ti spune unui baiat pe care il placeti? Va rog dati-mi un raspuns! Please! happy

Răspuns Câştigător
| Ionela_Laura_1997 a răspuns:

De obicei in fata persoanei pe care o plec ma comport ciudat, zic tot felul de tampenii si il jignesc fara sa vreau laughing
Un sfat pe care ti-l dau este sa fii asa cum esti tu, doare ce daca o sa fiti impreuna o sa te descopere cum esti si o sa fie mai grav! Funda? :*

6 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Pai,sa-ti zic ce am facut eu.mie-mi place de cateva luni de un baiat,de fapt, un super baiat.
si am vazut cateva semne si din partea lui, asa ca, o cunostinta comuna mi-a facut rost de nr lui de telefon.l-am sunat, am vorbit foarte putin pentru ca avea niste treaba.atat in ziua aia.a doua zi, mai pe seara m-a cautat el, adica, mi-a trimis mesaj....si am vorbit in seara aia vreo ora jumate prin mesaje.
si de atunci, tot vorbim asa...pe strada ne salutam si ne zambim unul altuia.
acum, astept sa vad cum vor decurge lucrurile.
deci, incearca-ti norocul!
bafta!happy

| h3r a răspuns:

Nu i-as spune nimic.

| Neinteresantul a răspuns (pentru h3r):

Deci ma placi rolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru Neinteresantul):

tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...pai nu exista o anumita propozitie, fraza care sa i-o zici.Pur si simplu vorbesti cu el despre ce iti place tie, lui..incat sa va cunoasteti mai bine. Dupa o perioada de vorbit constanta poti sa deschizi subiectul daca are prietena, ce i-ar place la o fata si ii afli gusturile.Stii cum e ...straini,prieteni,cei mai buni prieteni si apoi iubiti. Sper ca te-am ajutat.Pwp:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spun sa vina cu mine oriunde am eu chef si nu il voi obliga. Daca am chef de un fotbal si nu se joaca cu mine, il dau in prastia masii.