| gimina a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum e prima oara cand faci dragoste? Mie sincer imi este foarte firca.Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Este normal sa iti fie frica. Insa prima oara difera de la fata la fata. Pe unele poate sa le doara, pe altele nu; unora poate sa le curga sange, altora nu.
Important este sa iti doresti cu adevarat, sa fi pregatita si sa o faci cu persoana potrivita. Ca daca nu este asa, mai tarziu vei regreta.
Si nu uita de protectie! Doar asa vei fi ferita de BTS-uri sau sarcini nedorite.
Succes!

| euAnna a răspuns:

Daca faci dragoste ar trebui sa te simti satisfauta dupa...indiferent de desfasurarea actiunii. Daca faci doar sex...sa-ar putea sa te simit folosita. depinde cu cine faci. Tipul trebuie sa fie tandru cu tine.sa tina cont de ce simti. Daca se gandeste numai la el in clipele alea sigur nu o sa-ti placa! -poate fi brutal.

| gimina explică:

Sper la raspunsuri sincere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de mine ce frica iti este ca de abia astepti sa ti-o pui. si pariez ca nu ai mai mult de 14-15 ani, pe mama ta nu ai intrebat-o dar ne intrebi pe noi. e bine tare cand faci dragoste.mai, cand faci dragoste.nu cand te combini, nu cand ti-o pui, nu cand faci sex in plex, nu cand te f.i.ci cand faci dragoste.cu cineva care te iubeste, te doreste, si are aceeasi placere ca si tine sa faca asta.