| AnaSex a întrebat:

Buna aseara am facut sex cu pritenul si a doua zi a inceput sa ma doara foarte rau p**** mai ales cand ating, nu sunt virgina si nici nu a fost prima oara cand o facem. Vreau sa stiu dc?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca sexul a fost mult prea intens si/sau violent si ghiolbanul a dat cu "maciuca" in "pasarica" ta ca surdul in toba. Este singurul raspuns catusi de cat....pertinent. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Durerea este din cauza ca el a fost prea dur cu tine si cu pasarica ta.

| seth2016 a răspuns:

De ce nu mergi la ginecolog? El te poate lamuri cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa nume imi dau seama ca-ti place sexul si banuiesc ca ati facut sex mai "salbatic" asa, probabil de asta te doare vaginul.

| Nimeni10 a răspuns:

Noi de unde dracu sa stim ce ai?

| HDReady a răspuns:

Probabil ati facut-o prea dur laughing