| RAY a întrebat:

Dacă nu placi un bărbat și se uită la tine vizual cum reacționezi vs când îl placi?

12 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Cum reactionez daca se uita la mine si nu-mi place de el? Nicicum.
Daca imi place de el ii zambesc si mentin contactul vizual.

| Lupică27 a răspuns (pentru sofisis):

Am v azut si e deranjant, sincer.

| sofisis a răspuns (pentru Lupică27):

De ce? Daca as flirta cu un om care nu ma intereseaza ar fi urat din partea mea. Daca imi place de el....all bets are off.

| Lupică27 a răspuns (pentru sofisis):

Tot deranjant e, nu intelegi?

| sofisis a răspuns (pentru Lupică27):

Nu. Chiar nu inteleg ce e deranjant

| Lupică27 a răspuns (pentru sofisis):

Se holbeaza majoritatea la mine, imagineaza-ti cum e...

| sofisis a răspuns (pentru Lupică27):

A lol. Tu vrei sa spui ca se uita multe femei la tine ca te plac laughing)

| Lupică27 a răspuns (pentru sofisis):

Hai ca n-are rost, asa e ca tine!

| sofisis a răspuns (pentru Lupică27):

Pai daca nu reusesti sa spui cu subiect si predicat ce doamne iarta ma vrei ce vina am eu?

| Lupică27 a răspuns:

Nu ma uit la barbati.

| RAY explică (pentru Lupică27):

Nu în mod sexual, romantic nu privești, dar instant știi dacă e superior sau inferior ție

| Felissa13Eden a răspuns:

Femeile in general cand sunt atrase de un barbat nu pot mentine contactul vizual, iar cand nu sunt atrase de el, se pot uita in ochii lui constant.