| 123456788 a întrebat:

aseara prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin.M`a durut, cand am ajuns acasa am observat ca mi-a curs putin sange, a2-a zi la fel mi-a curs putin, tin sa mentionez ca am 16 ani jumate, e posibil sa nu mai fiu virgina Cat mai multa seriozitate va rog!

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Nu! Masturbarea de catre prieten reprezinta de fapt un gest erotic, sau cum vrei tu sa-i spui.Dar de fapt penisul "rupe" virginitatea.Deci...e virgina...

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Clar te-a dezviriginat, si intr-un mod absolut penibil, mai bine faceati sexwinking

| zxzx a răspuns:

Virgina nu mai esti cand iti introduce penisul in vagin...si dupa ce ti-a facut nu mai e mult.

Himenul il poti rupe probabil si masturbandu-te.

| LineGuide a răspuns:

La 16 ani jumatate va tineti de astfel de pornosaguri.Nu mai spun ca sunt sigur ca degetul lui nu era sterilizat, si poti face niste infectii groaznice.Sangele a curs normal, si da, tu mai esti virgina, dar daca a ta mamica te duce la doctor el zice ca nu mai esti, fiindca se uita la himen, si el nu mai e, deci nu mai esti virgina.Asta e singura lui dovada, dar daca ii spui sa te-ai masturbat, el imi aproba comentariul, si spune ca totusi esti virgina.Ai grija de tine.
Mult noroc!

| 123456788 explică (pentru LineGuide):

Si asta inseamna ca inca sunt virgina? numai ca am himenul rupt?

| LineGuide a răspuns (pentru 123456788):

Exact!

| diana99999 a răspuns:

Ti-a curs pentru ca te-a dezvirginatwinking

| Alexandra_1052 a răspuns:

Virgina nu mai esti pentru ca virgina esti pana la primul act sexual (si masturbarea de catre partener este un act sexual) ruperea himenului e cu totul alta problema

| diana99999 a răspuns (pentru Alexandra_1052):

Daca ti-ai rupt himenul nu mai esti virgina. contactul sexual se refera la a fi insarcinata.

| Alexandra_1052 a răspuns (pentru diana99999):

Da si atunci cand faci sex oral sau anal si nu ramai insarcinata ala nu mai este contact sexual? (pentru ca nu se refera la a fi insarcinata)

| LineGuide a răspuns (pentru Alexandra_1052):

Nu! Masturbarea de catre prieten reprezinta de fapt un gest erotic, sau cum vrei tu sa-i spui.Dar de fapt penisul "rupe" virginitatea.Deci...e virgina...