| anonim_4396 a întrebat:

astazi am facut sex anal cu prietenul meu a durat mai putin de 5 min am facut-o pentru prima oara mentionez ca penisul a intrat foarte greu pentru ca nu am folosit lubrifiat ci salivalaughing si m-a durut in primele minute dar apoi a mai trecut am facut-o fara prezervativ pentru ca eram amandoi excitati si nah cine se duce 1km pana la farmacie dp un prezrevativ in astfel de momentlaughing si acum am incercat sa ies afar cu scaunul si pur si simplu nu pot adica am iesit foarte putin dar mentionez ca a fost la inceput diaree apoi a fost putin mai solid credeti ca este vreo problema sau asa este normal ca dupa sexul anal sa nu poti iesi afara cu scaunul?

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu, nu, deci nu...
Doamne, nu-mi da fetita, nu vreau, nu pot, nu...

| TeoPT a răspuns:

Pe cat pariu ca n-ai mai mult de 14 ani? rolling on the floor

| Азбука a răspuns:

Scarboasa postare! Bleah!

| lplostonyou a răspuns:

Deci daca inteleg eu bine, tu o fetita de 14 anisori ai fost fu**ta in c*r de un tip de 20 de ani? viitorul suna binehappyce mai urmeaza, sex oral? sau deja ati depasit faza asta? DoDy tu chiar vorbesti serios acum sau razi de noi? sau razi cu noi?happy

| Pedala a răspuns:

@RespectMe: asta isi rupe rozeta pe aici si tu o intrebi de sex orallaughing hhahahah. Cati ani ai!? 12?

| adi4ever a răspuns:

Pe castile tale ca nu minti?

| Julia89 a răspuns:

Doamne dar sunteti nesimtiti de ce ati mai intrat sa raspundeti? nu observati lumea e atrsa de sex si mai ales cand e ceva iesit din comun. pana acum observ ca la intrebarile cu subiectul sex sunt cele mai multe raspunsuri...nu va convine nu mai intrati pe inrrebare treceti mai departe la uramtoarea si tot asa.off si va dati pe aki ingerasi

caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeee, mare ti gradina ta, si multi p****i circula prin ea...cum puteti permite a se posta asfel de intrebari? administratorul acestui site chiar nu vede ca fel de intrebari se pun? ar fi cazul sa va implicati, in nu a mai da voie sa se posteze asfel de intrebari oribile

| Kittynika a răspuns:

Las ca iti revii nu-i problema, problema ii cand barbatul abuzeaza astfel de femeie foarte des si atunci muschii ii slabesc si nu mai se poate controla cant vine kk si face pe ea.asa ca nu abuza nici tu de asta

| Dumnezău a răspuns:

Vezi ca daca ati facut fara prezaervativ ai sa nasti un copchil prin cur.Si o sa iasa cu diaree, si dupa asa, mai solidwinking

@7h30: Pui la bataie un bilet la Deftones?

| craniul a răspuns:

Doamne ce aveti ma cu fata a facut si ea ce ii place... stai linistita ca trebuie sa-ti treacawinking te apreciez ca faci anal sa stiihee hee

| GabiStory a răspuns:

Ia o pastila laughing

| Ghost a răspuns:

Era si normal ca un homosexual sa posteze asa ceva

| Ghost a răspuns:

@dody si curva pe deasupra banuiesc

| Delicv3nt a răspuns:

Daca ai inceput de la 14 ani.e clar laughing

| aumih16 a răspuns:

Trebuie facut usor ca e foarte riscant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah copii(youlie, ghost si tampita la care imi e lene si greu sa ii vad numele) nu va convine intrebarea? nu raspundtei dava-n pana mea si app ghost sunt fatalaughing