| anonim_4396 a întrebat:

Buna! ati putea sa-mi recomandati cea mai buna metoda de a spune te iubesc unei fete adica unde, cand, cum... multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Melany8 a răspuns:

Depinde de situație, dacă vrei să-i spui că o iubești și să-i mai dai un cadou procedezi în următorul mod
De exemplu ea mănîncă niște chipsuri și în pachet găsește un inel. Acest lucru se poate face nu numai cu chipsurile dar și cu un păhar(cu apă dulce, suc, șampanie), un tort, colțunași.
Dar dacă vrei să-i spui că o iubești fără un cadou minunat va fi
dacă seara focuri de artificii vor zbura în aer și tu îi vei spune te iubesc
sau pe o tortă mare cu cremă e scris TE IUBESC(numele ei)
alt mod este umflă baloane în formă de inimă și dăle drumul în fața geamurilor ei
Succes

4 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Oriunde, oricand si simplu "te iubesc"

| TheBrainiac a răspuns:

Presupun ca sunteti deja impreuna. Daca nu, atunci nici nu are rost sa ii spui asa ceva. In schimb ii poti spune ca te simti bine in jurul ei, are ea ceva ce te atrage, dar nu stii exact ce.
Daca totusi sunteti impreuna, ii dai telefon dimineata si ii zici ca ai ceva ce vrei sa ii zici de foarte mult timp si ca o astepti deseara la tine acasa. De aici, te descurci tu.
O a doua metoda pe care mi-am amintit-o scriind aici, e dintr-un film. O fata ii face un cadou proaspatului ei iubit, ceva ce isi dorea de foarte multa vreme, iar el o ia in brate si ii spune: "Oh, I love you, girl!" ca multumire. Ai putea face la fel, in loc de un multumesc sa ii spui: "O, fato, te iubesc!"
Succes!

| UtilizatorulN a răspuns:

Intr-un local romantic. Cum? Trebuie sa simti ceea ce spui big grin

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Adui un pahar cu suc dar inauntru sa fie un inel.
Amenint-o sa bage mana in buzunarul tau de la pantaloni si in buzunar sa fie un inel.
Pe urma venind la ambele metode mesajul : TE IUBESC