| andrada a întrebat:

Buna!
Atunci cand faci sex baiatul poate sa-si dea seama daca fata e sau nu virgina? si cum?

Răspuns Câştigător
| Georgy_7404 a răspuns:

Da isi da seama intr-adevar daca ii curge sange dar nu tuturor virginelor le curge sange daca are himenul elastik nu ii curge dar isi da seama daca te doare ca el baga penisul si daca te doare evident ii spui si ink un detaliu foarte important care s-a omis isi da seama pentru ca o fata virgina este stramta una care a facut-o numai este dar poate parea virgina daca timp de 3 luni nu face nimic adica sex pentru ca se strang la loc muschii vaginului si da aceasta aparenta dar foarte multi baietii nu cred ca e posibil sa nu iti curga sange

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Da poate pentru ca 1. Fata nu va simtit o placere imediat dupa deflorare/Dezvirginare spune-i cum vrei 2. Om aveam noi baieti kreier mai putin dar nu suntem atta de prosti in cat sa nu ne dam seama3.Sange. Curge sange cand dezvirginezi. nu mereu dar curge 4. Daca unu repezit o baga repede si adanc doare si automat fata reactioneaza.5. nu stiu care ar fi asa prost sa nu isi dea seama.6 bft :X sper ca te-am ajutat

| Antonimu a răspuns:

Intra greu, nu te uzi mai deloc, o sa plangi, o sa urlii de durere, o sa curga sange (rare cazurile de himen elastic), o sa il implori sa se opreasca, probabil o sa vrea alte pozitii si o sa-l refuzi 100%... sau daca nu esti virgina... este exact inversul

| Mary24 a răspuns:

Bunahappy.pai isi da seama daca esti virgina pentru ca, cand intra penisul in vagin se rupe himenul la fata si curge sangehappy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Daca baiatul nu e total dobitoc da, isi poate da seama. Cum? for god's sake esti fata, stii cum!

| AndyDeiu a răspuns:

Te-au speriat astia laughing bine e ceva da nu chiar asa de dramatic.dar in general cam astea-s raspunsurile bune happy