| Ирина19 a întrebat:

Daca baiatul introduce degetul in vaginul fetei poate sa-si dea seama daca ea e virgina sau nu?

Ms :*

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Nu este el ginecologulhee heeBafta!

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte fetele erau încercate cu degetul pentru a vedea dacă mai sunt sau nu virgine (ce concepție!).
Tot cu degetul se poate dezvirgina.
Mare grijă.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In principiu da, pentru ca la o virgina nu prea merge sa introduci un deget acolo, ar sangera, ar spune ca o doare, s-ar simti stramta zona!

| Ирина19 explică:

DjSnake, stiu asta, normal, dar daca nu til introduce chiar tot, doar asa un pic? mai ales daca fata a avut relatii sexuale cu un singur baiat si asta a fost cam un an si ceva in urma

| Danny a răspuns:

Deci, nu stiu unde (sau cand) traiti, no offence. Himenul se poate rupe si de la gimnastica sau calarie, balet, dans, etc, multe altele... Deci un baiat isi da seama daca fata e virgina doar dupa reactiile fetei in pat.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Daany, ultima virgina

| 4ever_5725 a răspuns:

Nu cred depinde ce reaxii are fata asasi da seama.

| Letmehelpyou a răspuns:

Din moment ce tipul isi baga degetul in vaginul ei se presupune ca e ceva intre ei, nu crezi ca ar fi normal sa stie deja cum sta treaba? Doar nu ia primul tip care il vede pe strada si ii spune "Hai draga baga-mi degetul in vagin si spune-mi daca mai sunt virgina".

| zuzu_3768 a răspuns:

Doamne ce-ntrebari! :o

| DjReal a răspuns:

Da normalbig grinsau intreba-te tu mai bine, daca macar l-ai lasa sa isi bage degetul, ca te doare de la prima incercarewinkingasta daca mai esti virginahee heeeu sunt baiat si stiu cateva chestii legate de asta, tu nu ai auzit de himen si toate astea? daca ala nu e rupt e clar ca esti virgina, si din moment ce introduci ceva acolo se va rupe laughinge logic nu crezibig grin

| DjReal a răspuns:

Pai daca ea deja a facut-o inseamna ca nu mai e virginalaughingsi depinde si de cate ori a facut-o, ca daca acum un an si ceva cum zici tu a facut-o numai o data si data aia cam aiurea, asa cum e prima oaralaughingpoate nu a dus la capat actul sexual, ar fi o chestie ca himenul sa nu se fi rupt in totalitate, si sa fie virgina si acum, dar daca a facut-o de mai multe acum un an virgina nu mai ebig grinasa cum eu nu-s popa acumbig grin

| DjReal a răspuns:

Deci bai dannylaughingunde traiesti tu nenehappyhimenul nu se rupe decat daca e vorba de penetrare fratehappycred ca nu ii intra fetei in vagin seaua de la calariehappyhai ca ai zis-o cu astalaughingdeci nu mai jicni de aiurea nenehappycum sa se rupa de la gimnasticalaughingesti penibil fraterolling on the floorm-ai facut sa sparg de raslaughing
mai citeste si tu cate ceva pe net sau intreba-ti femeia, asta daca aihappy

| DjReal a răspuns:

Deci cum sta treaba, danny cea desteapta(ca aai nick de baiatlaughingbig grin laughingzici niste chestii banalelaughingdezvirginarea se intampla numai la primul act sexual, cand e vorba de penetrare si etchappyExista si situatii foarte RARE in care aceasta dezvirginare poate fi facuta de ginecologi din motive medicale, alteori in urma unor accidente SI ASTEA FOARTE RARE cum ar fi numai un CAZUT de pe bicicleta! nu mersul pe bicicletawinkingsi nici baletul sau dansullaughinglaughing
si inca ceva happyintre parteneri trebuie sa fie comunicarewinkingnu trebuie sa ii ascunzi ca nu esti virginahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IRINA stai linistita acolo pe p-tza ta ca nu are cum sa afle...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci esti fatalaughingscuze dar ce nick aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DjSnake, se poate intampla ce a spus danny.cred ca tu esti cel care ar trebui sa mai citeasca.in unele cazuri himenul nu se rupe decat la prima nastere, si asta se numeste himen elasticwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dar trebuie sa-i bage piciorul in ureche mai intai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat.big grin