| Sk8BN a întrebat:

azi am fost in oras cu un niste prieteni, am fost la un restaturant sa mancam, si am vazut cateva fete foarte frumoase...Ne-am dat la ele si dupa ce am iesit din restaurant ne-au invitat sa ne plimbam.Acum imi place de o fata dintre ele.Credeti ca ar trebui sa astept sa vad daca ma place, sau sa ii spun direct ceea ce simt?happy

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Wait.

3 răspunsuri:
| Tzutzik a răspuns:

Mai asteapta putin, fă-i curte vreo 2-3 zile,invit-o la o cafea,o plimbare vezi cum o să se comporte,cum va vorbi cu tine după, care îi propui să vă întilniți mai serios și că o placi foarte mult de cînd ai văzut-o dar nu ai avut curaj să-i spui! părerea mea.
Baftăăăă!
p.s. sper să fie una din celea cuminți, cu soviste și nu una ușuratică!

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Aşteaptă, nu te arunca din prima.

| girls97 a răspuns:

Buna ew cred ca ar trebui sa astepti 2-3 zile sa nu creada ca esti obsedat sh k iti place doar trupul ei apoi ar trebui sa.i spui ceea ce simti daca sh ea va simtii acelash lucru va veti cupla swcc pwpii:X